Aparjodam līdz medaļai PK posmā pietrūkst 0,02 sekundes

0 Komentāru
Aparjodam līdz medaļai PK posmā pietrūkst 0,02 sekundes
IMAGO/FOTO2PRESS/SCANPIX

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods sestdien Pasaules kausa ceturtajā posmā izcīnīja ceturto vietu Vācijā esošajā Altenbergas trasē.

Latviju pamatsacensībās pārstāvēja Aparjods, Inārs Kivlenieks, Riks Kristens Rozītis un Artūrs Dārznieks. Pamatsacensībās vieta garantēta bija tikai Aparjodam, bet pārējie trīs tur nokļuva caur Nāciju kausu, turklāt Kivlenieks izcīnīja uzvaru.

Vislabāk veicās Aparjodam, kurš pirmajā braucienā bija sestais ātrākais, bet otrajā sasniedza ceturto laiku, divu braucienu summā ieņemot ceturto vietu. Kad uz starta bija jādodas vēl diviem sportistiem, Aparjods ieņēma otro vietu, bet konkurenti aizvadīja drošus braucienus, kā rezultātā medaļa šoreiz izpalika.

Par sacensību uzvarētāju tika kronēts austrietis Dāvids Gleiršers, kurš divu braucienu summā finišēja ar laiku viena minūte un 48,150 sekundes, Aparjodu apsteidzot par 0,290 sekundēm. Otro vietu ieguva itālis Dominiks Fišnallers, kurš uzvarētājam zaudēja 0,233 sekundes, bet uz pjedestāla zemākā pakāpiena stājās titulētais mājinieks Fēlikss Lohs, Gleiršeram zaudēdams 0,270 sekundes.

Tikmēr Kivlenieks abos braucienos finišēja ar desmito laiku, kas divu braucienu summā ļāva ieņemt devīto pozīciju. Rozītis pirmajā braucienā noslēdza otro desmitu, bet otrajā pakāpās par trim pozīcijām, summā izcīnot 19.vietu, kamēr Dārznieks finišēja trīs vietas zemāk. Dārznieks pirmajā braucienā sasniedza 14.ātrāko laiku, bet otrajā bija krietni lēnāks, finišēdams 25.pozīcijā.

Jau ziņots, ka divnieku sacensībās Latvijas kamaniņu braucēji Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš sestdien Pasaules kausa (PK) ceturtajā posmā izcīnīja astoto vietu, kamēr titulētākais pašmāju divnieks Juris un Andris Šici ierindojās vien 12.pozīcijā. Trešais Latvijas duets Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs izcīnīja 11.pozīciju. 

0 Komentāru