Angļi pret frančiem Sešās Nācijās – Francija ir visskaistākā tieši revolūcijas apstākļos

Pievienot komentāru
Angļi pret frančiem Sešās Nācijās – Francija ir visskaistākā tieši revolūcijas apstākļos
AFP/SCANPIX

Sestdien Sešu nāciju regbija čempionātā Īrija izbraukumā Edinburgā ar 22:13 uzvarēja skotus un Velsa ar 26:15 pārspēja Itāliju.

Svētdien principiālā mačā Anglija savā laukumā spēlēs ar Franciju. Apskaust frančus nav par ko – pēc sāpīgā zaudējuma Velsai savā laukumā, šonedēļ jāspēlē ar īrus uzvarējušajiem angļiem. Jāatceras, ka pirms gada “Stade de France” stadionā franči uzvarēja ar 22:16.

Kristaps Staņa par Anglijas – Francijas spēli:

”Divas absolūti pretējas komandas, vismaz, vērtējot no pirmās kārtas snieguma. Angļi, kas ar milzīgu pašaizliedzību, viltību un ļoti, ļoti smagu darbu izcīnījuši uzvaru pret spēcīgāko turnīra pretinieci un franči, kas zaudēja mājās, paklūpot aiz savas kurpju šņores un ar seju iekrītot pavasara vēstnesī suņu pastaigu parkā. Daudz ļaunāku likteņa ironiju ir grūti iedomāties – zaudēt mājās, pēc pārliecinošas uzvaras pirmajā puslaikā, un uzreiz nākamajā nedēļā braukt viesos pie mūžseniem ienaidniekiem angļiem, kuri iepriekšējā nedēļā ir paņēmuši World Rugby 2018.gada labākās komandas skalpu. Šī nu būs principiāla cīņa līdz galam. Taktiskie risinājumi, kas strādāja pret īriem, angļiem nu jānoliek malā un jāvelk ārā miers un pārliecība, kā to izdarīja velsieši pirmās kārtas otrajā puslaikā. Angļi var arī nespēt nomierināties pēc skaistās uzvaras, taču Francija ir visskaistākā tieši revolūcijas apstākļos.

70/30 Visas priekšrocības angļiem, taču tas var arī viņus pazudināt Marseljēzes pavadījumā.”

Sešu Nāciju kauss kanālā TVPlay+ Sports un TVPlay Premium:

·    Svētdien, 10.februārī, 16:50 Anglija – Francija