Komentāri
Andis Blinds: Saprotu, ka tas būs liels izaicinājums – spēlēt pasaulē labākajā līgā
Foto: LETA ()

Latvijas florbola izlases vārtsargs Andis Blinds karjeru turpinās Zviedrijas superlīgas (SSL) komandā Mulšes AIS, kļūstot par trešo latvieti, kurš spēlēs planētas spēcīgākajā čempionātā.

Līgums ar 33 gadus veco Blindu tikšot noslēgts līdz sezonas beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Saprotu, ka tas būs liels izaicinājums – spēlēt pasaulē labākajā līgā,” klubs citē Blindu.

Mulšes vienības vārtsargam Jūnatanam Lāšonam traumas dēļ sezona ir noslēgusies, līdz ar to komandas sporta direktoram Jesperam Akselam bija jāmeklē viņa aizstājējs.

“Andis jau iepriekš pie mums ir bijis. Tagad esam nokomplektēti ar vārtsargiem, kas būs svarīgi šajā intensīvajā periodā,” teica Aksels.

“Florbolā esmu nepārtraukti. Ražoju “Blindsave” aizsargus sportistiem, bet šos procesus varu vadīt arī no Mulšes. Viens no mērķiem būs apturēt pasaulē labāko spēlētāju metienus,” teica Blinds.

Tāpat latviešu vārtsargs uzteica komandas lieliskos līdzjutējus un nodrošinājumu.

“Ar Benjaminu Lēfdālu [komandas otru vārtsargu] jau iepriekš esmu ticies, un esmu pārliecināts, ka atlikušajā sezonas gaitā viens otru atbalstīsim,” stāstīja Blinds.

Blinds sezonas pirmajā pusē pārstāvēja “Elvi Florbola līgas” komandu “Triobet”/”Ulbroka”, sešās spēlēs ielaižot 21 vārtus un atvairot 83,59% metienu.

Savukārt decembrī Rīgā notikušajā pasaules čempionātā viņš sešos mačos ielaida 17 bumbiņas un atvairīja 76,71% metienu, bet Latvijas izlase ierindojās desmitajā vietā. Blinds Latvijas izlasi pārstāvējis sešos pasaules čempionātos.

Ar 30 punktiem 17 spēlēs AIS komanda ieņem piekto vietu turnīra tabulā.

Pirms Blinda šajā čempionātā spēlējuši tikai divi latvieši. No 2009. līdz 2011.gadam “Pixbo Wallenstam IBK” komandu pārstāvēja Jānis Jansons, bet pagājušajā sezonā superlīgā Upsālas “Sirius IBK” rindās uzspēlēja arī Juris Gribusts.

Savukārt SSL dāmu turnīrā ir spēlējušas veselas četras Latvijas pārstāves – Lauma Višņevska, Gunita Kārkliņa, Anete Šteina un Signe Ose.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl