Almagro izstāšanās dod Gulbim lielo iespēju Vimbldonas turnīrā

Komentāri

Spānijas tenisists Nikolass Almagro atsaucis savu dalību no jūlija pirmajā pusē gaidāmā Vimbldonas čempionāta, kas vietu pamatsacensībās devis latvietim Ernestam Gulbim.

Almagro nesenajā Francijas atklātajā čempionātā otrās kārtas mačā ar argentīnieti Huanu Martinu del Potro neveiksmīgi pakrita un ar asarām acīs izstājās no sacensībām. Tobrīd bez apkalpojošā personāla pie Almagro piesteidzās arī viņa sāncensis un centās mierināt traumēto tenisistu. Spānijas sportists dueli nebija spējīgs turpināt, turklāt arī pēc tam del Potro mierināja pretinieku, abiem sēžot arī uz soliņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad oficiāli Almagro atsaucis dalību no Vimbldonas turnīra un viņa vietā pamatsacensībās varēs spēlēt latvietis Ernests Gulbis, kurš pašlaik ATP rangā atkāpies jau uz 576.vietu. Gulbis kopš pērnā gada augusta cīnās ar veselības problēmām un Vimbldonas turnīrā viņš var piedalīties ar aizsargāto rangu, turklāt kopā šādi viņš sacensībām kopā varēs pieteikties vēl septiņas reizes.

Video: Almagro izplūst asarās

Gulbis februārī atgriezās kortā pēc ilgstošas traumas ārstēšanas, taču arī pēc tam sportistam veselības likstu dēļ nācās atteikties no dalības vairākos turnīros. Ja pirmajā šīs sezonas mačā latvietis spēja gūt uzvaru, nākamajos sešos dueļos viņš piedzīvoja zaudējumus. Neveiksmju sēriju latvietis pārtrauca pirms divām nedēļām “Challenger” sērijas turnīrā Čehijā, tomēr turnīru vēdera muskuļu traumas dēļ nevarēja turpināt. Līdz Vimbldonas turnīram ir atlikušas vēl divas nedēļas un pagaidām vēl nav oficiāli zināms vai latvietis pagūs šo traumu izārstēt.

Gada trešais “Grand Slam” turnīrs notiks no 3. līdz 16.jūlijam.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl