Almagro izstāšanās dod Gulbim lielo iespēju Vimbldonas turnīrā

Pievienot komentāru
Almagro izstāšanās dod Gulbim lielo iespēju Vimbldonas turnīrā
Foto: AFP/SCANPIX

Spānijas tenisists Nikolass Almagro atsaucis savu dalību no jūlija pirmajā pusē gaidāmā Vimbldonas čempionāta, kas vietu pamatsacensībās devis latvietim Ernestam Gulbim.

Almagro nesenajā Francijas atklātajā čempionātā otrās kārtas mačā ar argentīnieti Huanu Martinu del Potro neveiksmīgi pakrita un ar asarām acīs izstājās no sacensībām. Tobrīd bez apkalpojošā personāla pie Almagro piesteidzās arī viņa sāncensis un centās mierināt traumēto tenisistu. Spānijas sportists dueli nebija spējīgs turpināt, turklāt arī pēc tam del Potro mierināja pretinieku, abiem sēžot arī uz soliņa.

Tagad oficiāli Almagro atsaucis dalību no Vimbldonas turnīra un viņa vietā pamatsacensībās varēs spēlēt latvietis Ernests Gulbis, kurš pašlaik ATP rangā atkāpies jau uz 576.vietu. Gulbis kopš pērnā gada augusta cīnās ar veselības problēmām un Vimbldonas turnīrā viņš var piedalīties ar aizsargāto rangu, turklāt kopā šādi viņš sacensībām kopā varēs pieteikties vēl septiņas reizes.

Video: Almagro izplūst asarās

Gulbis februārī atgriezās kortā pēc ilgstošas traumas ārstēšanas, taču arī pēc tam sportistam veselības likstu dēļ nācās atteikties no dalības vairākos turnīros. Ja pirmajā šīs sezonas mačā latvietis spēja gūt uzvaru, nākamajos sešos dueļos viņš piedzīvoja zaudējumus. Neveiksmju sēriju latvietis pārtrauca pirms divām nedēļām “Challenger” sērijas turnīrā Čehijā, tomēr turnīru vēdera muskuļu traumas dēļ nevarēja turpināt. Līdz Vimbldonas turnīram ir atlikušas vēl divas nedēļas un pagaidām vēl nav oficiāli zināms vai latvietis pagūs šo traumu izārstēt.

Gada trešais “Grand Slam” turnīrs notiks no 3. līdz 16.jūlijam.

Lasi vēl