Komentāri

Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) pludmales volejbola Eiropas čempionāta fināls šogad no 16. līdz 20. augustam norisināsies Jūrmalā, kur tiks noskaidroti ne tikai jaunie Eiropas čempioni, bet arī sadalīts 200 000 eiro liels balvu fonds.

Šovasar Majoru pludmalē, Jūrmalā, īpaši turnīra vajadzībām izbūvētā pludmales volejbola stadionā, kura tribīnēs paredzēta vietas gandrīz 3000 skatītājiem, piecu dienu garumā tiks izspēlētas pavisam kopā 144 spēles, kuru laikā savā starpā sacentīsies reitinga 32 vadošie vīriešu un sieviešu volejbolistu pāri, noskaidrojot šā gada labākos Eiropas pludmales volejbolistus.

Video

Sacensības sāksies trešdien, 16. augustā, ar grupu spēlēm, kuras turpināsies arī ceturtdien, 17. augustā. Piektdien, 18. augustā, notiks izslēgšanas spēles un sāksies astotdaļfināli, sestdien, 19. augustā, tiks aizvadīti pusfināli, bet svētdien, 20. augustā, notiks galvenās cīņas par Eiropas čempionu tituliem. Pirmo divu sacensību dienu (16. un 17. augustā) grupu turnīra spēles visi līdzjutēji un interesenti klātienē varēs vērot bez maksas.

 

Aleksandrs Samoilovs

“Kopš spēlējam kopā, Eiropas čempionātos mums parasti ir gājis ļoti labi, tāpēc apzināmies, ka arī Jūrmalā no mums tiks gaidītas medaļas. Sagatavošanās posmu arī pakārtojām tam, lai savu labāko formu sasniegtu uz augustu, kad notiks arī Pasaules čempionāts Vīnē. Ļoti ceram iepriecināt Latvijas līdzjutējus ar uzvarām, bet tas nebūs viegli, jo Eiropā šobrīd ir daudz spēcīgu pāru, un konkurence būs ļoti sīva. Jebkurā gadījumā prieks, ka pludmales volejbols Latvijā attīstās, un ar katru gadu Jūrmalā tiek organizēts arvien augstākas raudzes turnīrs.”

Lasi vēl