Komentāri
Aktīvākie un sportiskākie skrējēji tikās Ventspils ”Piedzīvojuma parka” maratonā
Foto: Juris Presņikovs

Aizvadīts Piedzīvojumu parka maratons, kurā divu dienu garumā uz starta stājās rekordliels dalībnieku skaits – 2600 no 10 valstīm. Par uzvarētājiem 42 kilometru distancē kļuva Baltkrievijas skrējēji – sievietēm Volha Kaminskaja (02:56:32) un vīriešiem Stsipans Rahautsu (02:24:56).

Jāpiemin, ka sacensību laikā tika laboti trases rekordi gan vīriešu, gan sieviešu maratona distancē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pusmaratona distancē vīriešiem par uzvarētāju kļuva Ventspils pašvaldības atbalstītais sportists Valērijs Žolnerovičs (01:07:37), bet sievietēm Ilona Marhele (01:20:39).

Ventspils Piedzīvojuma parka maratona un pusmaratona uzvarētāji tika apbalvoti ar Ventspils pilsētas pašvaldības naudas balvām, kuras pasniedza Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs. Īpašu pārsteigumu bija sagādājuši pilsētas uzņēmumi Boiventa un VK Tranzīts, kas nodrošināja naudas prēmijas – 700 EUR apmērā par trases rekorda labošanu. Pirmie 100 maratona distances finišētāji saņēma bezmaksas oficiālo Piedzīvojuma parka maratona T kreklu.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl