Komentāri
Aktīvākie un sportiskākie skrējēji tikās Ventspils ”Piedzīvojuma parka” maratonā
Foto: Juris Presņikovs

Aizvadīts Piedzīvojumu parka maratons, kurā divu dienu garumā uz starta stājās rekordliels dalībnieku skaits – 2600 no 10 valstīm. Par uzvarētājiem 42 kilometru distancē kļuva Baltkrievijas skrējēji – sievietēm Volha Kaminskaja (02:56:32) un vīriešiem Stsipans Rahautsu (02:24:56).

Jāpiemin, ka sacensību laikā tika laboti trases rekordi gan vīriešu, gan sieviešu maratona distancē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pusmaratona distancē vīriešiem par uzvarētāju kļuva Ventspils pašvaldības atbalstītais sportists Valērijs Žolnerovičs (01:07:37), bet sievietēm Ilona Marhele (01:20:39).

Ventspils Piedzīvojuma parka maratona un pusmaratona uzvarētāji tika apbalvoti ar Ventspils pilsētas pašvaldības naudas balvām, kuras pasniedza Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs. Īpašu pārsteigumu bija sagādājuši pilsētas uzņēmumi Boiventa un VK Tranzīts, kas nodrošināja naudas prēmijas – 700 EUR apmērā par trases rekorda labošanu. Pirmie 100 maratona distances finišētāji saņēma bezmaksas oficiālo Piedzīvojuma parka maratona T kreklu.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl