Komentāri

Tieši viens gads jeb 365 dienas palikušas līdz Ziemas olimpiskajām spēlēm Korejā, Phjončhanā. Arī tur noteikti daudzi piedzīvos savas dzīves neaizmirstamākos mirkļus. Tāpat kā Vankūveras un Soču spēlēs tas notika ar olimpisko čempionu Aleksu Bilodo.

2010. gadā Vankūverā Bilodo kļuva par pašu pirmo, kurš Kanādai olimpisko spēļu vēsturē savās mājās izcīnīja zelta godalgu (frīstaila slēpošanā, mogula disciplīnā). Pirms tam ne Vasaras olimpiskajās spēlēs Monreālā, ne ziemas – Kalgari, neviens kanādietis neieguva zelta medaļu. Savukārt 2014. gadā Sočos viņš kļuva par divkārtējo olimpisko čempionu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zelts olimpiskajās spēlēs vienmēr esot bijis viņa sapnis, bet vēl svarīgāk par sapņošanu ir rast motivāciju, iedvesmu. Čempionu motivē viņa brālis, kurš sirgst ar cerebrālo trieku. Viņš vienmēr ir līdzās Aleksam.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl