Komentāri

Jau ziņots, ka 29. novembrī Kolumbijā nogāzusies lidmašīna ar 81 cilvēku, no kuriem 76 gājuši bojā, apstiprinājusi policija. Lidmašīnā atradās Brazīlijas futbola komanda, kura devās uz Dienvidamerikas futbola turnīra pirmo finālspēli.

Kā pavēstīja amatpersonas, katastrofas vietā atrasti pieci izdzīvojušie, tostarp ”Chapecoense” aizsargs Alans Rušels, divi vārtsargi un stjuarti, kas nogādāti tuvējās pilsētas slimnīcā. Internetā ir nonācis video, kura redzams, ka viens no izdzīvojušajiem futbolistiem jau staigā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savā video uzrunā izdzīvojušais aizsargs Alans Rušels saka:” Es vēlos jums pateikt, ka veseļošanās notiek veiksmīgi un drīzumā es došos uz Brazīliju, lai turpinātu savu atlabšanu. Paldies par jūsu lūgšanām, par labiem vārdiem un vēlējumiem, kurus saņemu. Gribu pateikt ikvienam paldies! Paldies jums!”

Video

”Chapecoense” bija ceļā uz ”Copa Sudamericana” jeb Dienvidamerikas otrā prestižākā klubu turnīra pirmo finālspēli, kurā tai bija jātiekas ar Medeljinas ”Atletico Nacional” komandu. Savainojumu dēļ uz šo spēli kopā ar komandu nedevās trīs spēlētāji. Internetā ir nonākusi bilde, kur redzams izglābušos futbolistu šoks par notikušo. Šo sēru vēsti viņi saņēma komandas ģērbtuvēs.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl