Komentāri

Jau ziņots, ka 29. novembrī Kolumbijā nogāzusies lidmašīna ar 81 cilvēku, no kuriem 76 gājuši bojā, apstiprinājusi policija. Lidmašīnā atradās Brazīlijas futbola komanda, kura devās uz Dienvidamerikas futbola turnīra pirmo finālspēli.

Kā pavēstīja amatpersonas, katastrofas vietā atrasti pieci izdzīvojušie, tostarp ”Chapecoense” aizsargs Alans Rušels, divi vārtsargi un stjuarti, kas nogādāti tuvējās pilsētas slimnīcā. Internetā ir nonācis video, kura redzams, ka viens no izdzīvojušajiem futbolistiem jau staigā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savā video uzrunā izdzīvojušais aizsargs Alans Rušels saka:” Es vēlos jums pateikt, ka veseļošanās notiek veiksmīgi un drīzumā es došos uz Brazīliju, lai turpinātu savu atlabšanu. Paldies par jūsu lūgšanām, par labiem vārdiem un vēlējumiem, kurus saņemu. Gribu pateikt ikvienam paldies! Paldies jums!”

Video

”Chapecoense” bija ceļā uz ”Copa Sudamericana” jeb Dienvidamerikas otrā prestižākā klubu turnīra pirmo finālspēli, kurā tai bija jātiekas ar Medeljinas ”Atletico Nacional” komandu. Savainojumu dēļ uz šo spēli kopā ar komandu nedevās trīs spēlētāji. Internetā ir nonākusi bilde, kur redzams izglābušos futbolistu šoks par notikušo. Šo sēru vēsti viņi saņēma komandas ģērbtuvēs.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl