Komentāri

Jau ziņots, ka 29. novembrī Kolumbijā nogāzusies lidmašīna ar 81 cilvēku, no kuriem 76 gājuši bojā, apstiprinājusi policija. Lidmašīnā atradās Brazīlijas futbola komanda, kura devās uz Dienvidamerikas futbola turnīra pirmo finālspēli.

Kā pavēstīja amatpersonas, katastrofas vietā atrasti pieci izdzīvojušie, tostarp ”Chapecoense” aizsargs Alans Rušels, divi vārtsargi un stjuarti, kas nogādāti tuvējās pilsētas slimnīcā. Internetā ir nonācis video, kura redzams, ka viens no izdzīvojušajiem futbolistiem jau staigā.

Savā video uzrunā izdzīvojušais aizsargs Alans Rušels saka:” Es vēlos jums pateikt, ka veseļošanās notiek veiksmīgi un drīzumā es došos uz Brazīliju, lai turpinātu savu atlabšanu. Paldies par jūsu lūgšanām, par labiem vārdiem un vēlējumiem, kurus saņemu. Gribu pateikt ikvienam paldies! Paldies jums!”

Video

”Chapecoense” bija ceļā uz ”Copa Sudamericana” jeb Dienvidamerikas otrā prestižākā klubu turnīra pirmo finālspēli, kurā tai bija jātiekas ar Medeljinas ”Atletico Nacional” komandu. Savainojumu dēļ uz šo spēli kopā ar komandu nedevās trīs spēlētāji. Internetā ir nonākusi bilde, kur redzams izglābušos futbolistu šoks par notikušo. Šo sēru vēsti viņi saņēma komandas ģērbtuvēs.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl