Komentāri
Aizkustinoši! Marija Šarapova velta rakstu savam mirušajam līdzjutējam
Foto: AP/ SCANPIX

Piektdien, 20. oktobrī tenisa zvaigzne Marija Šarapova savos sociālajos tīklos nopublicēja ļoti aizkustinošu rakstu, veltījumu savam fanam Denijam Tennam, kurš pāris dienas atpakaļ nomira. Marijas līdzjutējs bija izveidojis speciāli tenisistei veltītu blogu, kurā apvienoja visus sportistes fanus un publicēja rakstus par Šarapovas sporta gaitām.

Lūk, Šarapovas raksts: ”Pāris dienas atpakaļ mans tēvs paziņoja, ka viens no maniem līdzjutējiem, diemžēl ir devies aizsaulē. Es zinu, ka katrs no jums ir ļoti svarīgs un ārkārīgi uzticīgs. Es domāju, ka mēs visi varam piekrist, ka Denijs bija viens no šādiem līdzjutējiem un pat, kas vairāk. Vairāk kā desmit gadus atpakaļ, hobija pēc, viņš apvienoja daudzus no jums blogā ar nosaukumu ”Mūsu Maša”. Viņš patstāvīgi veidoja blogu un līdz šodienai veica vairāk kā 500 000 rakstu. Es tikai gribu apstāties uz minūti un atdot cilvēkam pelnīto, kuru iespējams, es nekad neesmu satikusi, taču kuru es vienmēr atcerēšos. Paldies jums, Denij! Es zinu, ka neesmu viena, kad runāju, ka man jūs pietrūksiet. Man ir ārkārtīgi paveicies, ka man bija tāds līdzjutējs un atbalstītājs kā jūs!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl