Komentāri
Aizkustinoši! Marija Šarapova velta rakstu savam mirušajam līdzjutējam
Foto: AP/ SCANPIX

Piektdien, 20. oktobrī tenisa zvaigzne Marija Šarapova savos sociālajos tīklos nopublicēja ļoti aizkustinošu rakstu, veltījumu savam fanam Denijam Tennam, kurš pāris dienas atpakaļ nomira. Marijas līdzjutējs bija izveidojis speciāli tenisistei veltītu blogu, kurā apvienoja visus sportistes fanus un publicēja rakstus par Šarapovas sporta gaitām.

Lūk, Šarapovas raksts: ”Pāris dienas atpakaļ mans tēvs paziņoja, ka viens no maniem līdzjutējiem, diemžēl ir devies aizsaulē. Es zinu, ka katrs no jums ir ļoti svarīgs un ārkārīgi uzticīgs. Es domāju, ka mēs visi varam piekrist, ka Denijs bija viens no šādiem līdzjutējiem un pat, kas vairāk. Vairāk kā desmit gadus atpakaļ, hobija pēc, viņš apvienoja daudzus no jums blogā ar nosaukumu ”Mūsu Maša”. Viņš patstāvīgi veidoja blogu un līdz šodienai veica vairāk kā 500 000 rakstu. Es tikai gribu apstāties uz minūti un atdot cilvēkam pelnīto, kuru iespējams, es nekad neesmu satikusi, taču kuru es vienmēr atcerēšos. Paldies jums, Denij! Es zinu, ka neesmu viena, kad runāju, ka man jūs pietrūksiet. Man ir ārkārtīgi paveicies, ka man bija tāds līdzjutējs un atbalstītājs kā jūs!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl