Aizkustinoši! Kluba darbiniece saņem Filadelfijas “Eagles” čempionu gredzenu četrus gadus pēc atlaišanas

0 Komentāru
Aizkustinoši! Kluba darbiniece saņem Filadelfijas “Eagles” čempionu gredzenu četrus gadus pēc atlaišanas
AFP/SCANPIX

Aizskustinošus mirkļus nesen piedzīvoja Kerola Kalena, kura saņēma amerikāņu futbola komandas Filadelfijas “Eagles” čempionu gredzenu četrus gadus pēc atlaišanas.

Saņēmusi vēstuli no Filadelfijas “Eagles”, ka saņems čempionu gredzenu, Kalenas kundze daudz nedomāja, un informēja klubu, ka tā ir kļūda – viņa jau četrus gadus kā ir atlaista no komandas. Un tomēr tā nebija kļūda.

Karola Kalena “Eagles” sāka strādāt 1985.gadā un piedzīvoja septiņos galvenos trenerus. Pēdējais no viņiem, Čips Kellijs pirms četriem gadiem kādu dienu informēja Karolu, ka viņas pakalpojumi komandai vairs nebūs nepieciešami. Pēc gada izrādījās, ka arī paša Kellija pakalpojumi komandai vairs nav nepieciešami.

Kellija vietu ieņēma Dags Pedersons, kura vadībā komanda pirms četriem mēnešiem “Super Bowl LII” mačā ar 41:33 uzvarēja “New England Patriots” un izcīnīja čempionu titulu.

Kā izrādījās pēc pāris mēnešiem, klubs nebija aizmirsis Kerolu Kalenu, kura uzticīgi kalpoja Filadelfijas Ērgļiem trīs gadu desmitus, un sagādāja savai bijušai darbinicei aizkustinošu un neaizmirstamu mirkli!

0 Komentāru