9 miljoni dolāru – tik iegūs Vudsa un Mikelsona golfa dueļa uzvarētājs

0 Komentāru
9 miljoni dolāru – tik iegūs Vudsa un Mikelsona golfa dueļa uzvarētājs
AFP/SCANPIX

Divas amerikāņu golfa leģendas Taigers Vudss un Fils Mikelsons, kas kopā uzvarējuši 19 svarīgākajos pasaules golfa turnīros, novembrī aizvadīs golfa dueli, kura uzvarētājs saņems 9 miljonus ASV dolāru. Golfa dueli no 23. līdz 25.novembrim paredzēts aizvadīt Lasvegasas “Shadow Creek” golfa klubā.

Taigers Vudss, savulaik uzvarējis 14 galvenajos golfa turnīros, kopš 2009.gadā piedzīvojis grūtus laikus. Viņa problēmas sākās ar vētrainas ārpuslaulības dzīves publiskošanu un šķiršanos no sievas Elinas Nordegrenas. Nepatikšanas ģimenē papildināja problēmas ar muguru un sekojošās četras operācijas.

Vēl pagājušā gada maijā Vudss tika aizturēts, kad policisti slaveno golferi atrada aizmigušu pie sava “Mercedes” stūres. Vēlāk tika konstatēts, ka Vuds ir pīpējis marihuānu un lietojis vairākas pretsāpju un miega zāles.

Toties šogad Taigers, šķiet, atgriezies savā labākajā formā. Jūlijā pasaules vecākajā golfa turnīrā “The Open” Vudss finišēja dalītajā 6.vietā, bet augustā gada pēdējā “Major” turnīrā “PGA Championship” palika otrais, uzvarētājam Brukam Kepkam zaudējot vien divu sitienu tiesu.

Kaut arī Fils Mikelsons ne tuvu nav aizvadījis tik vētrainu dzīvi kā Vudss, arī viņam pēdējie pieci gadi nav bijuši tik veiksmīgi – pēdējo “Major” titulu Mikelsons izcīnīja 2013.gadā, uzvarot “The Open” turnīrā.

Tagad abām leģendām būs iespēja pievērst golfam to cilvēku uzmanību, kas ikdienā senajai spēlei tik cieši neseko. Un, protams, pacīnīties par ievērojamo naudas balvu!

0 Komentāru