300 Latvijas kalnu slēpotāji iekaro Somijas sniegotās tundras

Komentāri

Latvijas labākie kalnu slēpotāji šobrīd atrodas aiz polārā loka, Somijas ziemeļu ciematā Pihē, kur notiek Baltijas kausa izcīņas kalnu slēpošanā, sezonas noslēdzošais – trešais – posms. Aiz polārā loka kopā ar kalnu slēpotājiem atradās arī LNT žurnālists Kaspars Dvinskis, kurš no Somijas tundras pastāstīja par sacensību norisi.

No 17. marta līdz 26. martam Somijas ziemeļu ciematā Pihē šobrīd tiek aizvadīts šīs sezonas noslēdzošais trešais posms Latvijas Slēpošanas federācijas rīkotajam Baltijas kausam kalnu slēpošanā, kas ietvers četras disciplīnas – supergigantu, Alpu kombināciju, milzu slalomu un slalomu – jauniešu grupas pārstāvjiem un trīs disciplīnas – milzu slalomu, slalomu un paralēlo slalomu – pieaugušo un junioru grupas kalnu slēpotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baltijas kausa trešā posma ietvaros ir paredzētas divas FIS sacensības slalomā un divas milzu slalomā, kas būs arī Latvijas un Igaunijas čempionāti, bet pašā nobeigumā “Amber Cup” paralēlajā slalomā. Visās grupās kopā plāno startēt pāri par 300 kalnu slēpotājiem no vairāk nekā 12 valstīm, pirmo reizi Baltijas kausā piedaloties arī kalnu slēpošanas lielvalsts Austrijas pārstāvjiem.

Video

Lasi vēl