Komentāri
2015. gads sportā – Zemgus Girgensons piedalās NHL Visu zvaigžņu spēlē
Foto: AFP/Scanpix

2015. gads Latvijas sporta līdzjutējiem bijis ļoti krāšņs, lieliskiem notikumiem un emocijām pārpildīts. Mūsu sportisti ar izcilajiem panākumiem likuši pasaules sporta faniem neizpratnē saraut pieri un kartē meklēt Latviju. Sportisti reizi no reizes pierādījuši, ka, neskatoties uz mazo nāciju, Latvija var!

Latviešu līdzjutēji janvārī sagādāja pārsteigumu visiem NHL līdzjutējiem, parādot, cik mūsu valsts sporta fani var būt vienoti. Līdzjutēji iebalsoja Zemgu Girgensonu mača un Bufalo Sabres uzbrucējs tika pie 1 574 896 balsīm, kas bija absolūti labākais rādītājs līgā. Hokejists tuvāko sekotāju Čikāgas Blackhawks uzbrucēju Patriku Keinu, apsteidza par vairāk nekā 300 tūkstošu balsīm. Girgensons kļuva tikai par otro latvieti, kurš jebkad spēlējis NHL Visu zvaigžņu spēlē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl