Komentāri
2015. gads sportā – Zemgus Girgensons piedalās NHL Visu zvaigžņu spēlē
Foto: AFP/Scanpix

2015. gads Latvijas sporta līdzjutējiem bijis ļoti krāšņs, lieliskiem notikumiem un emocijām pārpildīts. Mūsu sportisti ar izcilajiem panākumiem likuši pasaules sporta faniem neizpratnē saraut pieri un kartē meklēt Latviju. Sportisti reizi no reizes pierādījuši, ka, neskatoties uz mazo nāciju, Latvija var!

Latviešu līdzjutēji janvārī sagādāja pārsteigumu visiem NHL līdzjutējiem, parādot, cik mūsu valsts sporta fani var būt vienoti. Līdzjutēji iebalsoja Zemgu Girgensonu mača un Bufalo Sabres uzbrucējs tika pie 1 574 896 balsīm, kas bija absolūti labākais rādītājs līgā. Hokejists tuvāko sekotāju Čikāgas Blackhawks uzbrucēju Patriku Keinu, apsteidza par vairāk nekā 300 tūkstošu balsīm. Girgensons kļuva tikai par otro latvieti, kurš jebkad spēlējis NHL Visu zvaigžņu spēlē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl