Komentāri
Pašnāvībā dzīvi beigusi BMX sporta ikona Deivs Mira
Foto: AFP/ SCANPIX

Acīmredzamā pašnāvībā dzīvi noslēgusi BMX sporta ikona Deivs Mira, kurš bija viens no slaveno X-Games sacensību rekordistiem.  

Mira 41 gada vecumā ceturtdien atrasts miris automašīnā. Kā pēc notikuma vietas apskates atzina policija, viss liecina, ka viņš ir labprātīgi nošāvies. BMX riteņbraukšanas pionieris Mira X-Games sacensībās laikā no 1995. līdz 2009.gadam izcīnīja 14 zelta, sešas sudraba un četras bronzas medaļas. Viņa izcīnītās 24 godalgas ir otrs lielākais skaits sacensību vēsturē – līdz 2013.gadam Mira bija rekordists, bet tad viņu apsteidza skeitborda braucējs Bobs Bērnkvists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ardievu, Deiv Mira, patiess pionieris, ikona un leģenda. Paldies par atmiņām… Mūsu sirdis ir salūzušas,” savā tvitera kontā ceturtdien ierakstīja slavenais skeitborda braucējs Tonijs Hauks.

Divu bērnu tēvs Mira sacentās arī dažādās citās sacensībās. Vēl pagājušajā gadā viņš piedalījās vienā Latvijas publikai pazīstamā pasaules rallijkrosa čempionāta posmā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl