Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 24. maijs

Ilvija, Marlēna, Ziedone

Horoskops aunam

Ieteicams īpašu vērību veltīt profesionālajiem un finanšu dokumentiem. Koncentrējies uz rakstītā atbilstībai likumam. Paturot šos brīdinājumus prātā, varēsi veiksmīgi nokārtot savus parādus.

Horoskops vērsim

Uzņemsies vienpersonīgu atbildību par ģimenes dzīvē notiekošo. Tu būsi tas, kurš parūpēsies gan par drošību, gan saimnieciskajām ķibelēm. Remontdarbus un citus kapitālieguldījumus atliec uz citu dienu.

Horoskops dvīņiem

Būsi ļoti izvēlīgs un prasīgs attiecībā pret citiem. Sakāpināto ambīciju dēļ var rasties domstarpības profesionālajā sfērā vai ar cilvēkiem , kuri sniedz servisa pakalpojumus.

Horoskops vēzim

Ikdienas pienākumu sakoordinēšana var izrādīties sarežģītāka, nekā cerēts. Lielos soļus pretim kādam sasniegumam vai ieguvumam vajadzēs aizstāt ar mazajiem un pārvietošanās notiks it kā baidoties, it kā piesargājoties.

Horoskops lauvai

Problēmiņas var uzbriest kā maizes raugs un līt pāri malām. Attiecībās ar dzīvesbiedru, priekšnieku, savu pārinieku vai klientu var iestāties neveiklā fāze, kur sākas stīvēšanās par savu taisnību, labumu un mantu.

Horoskops jaunavai

Tavu mīlas dzīvi iekrāsos intīma rakstura notikumi. Ja tev pietiks apņēmības objektīvi novērtēt notiekošo, sapratīsi, ka kreņķu cēlonis ir nespēja sabalansēt savu darba un privāto dzīvi un jebkādas dienas kārtības trūkums.

Horoskops svariem

Šodien racionālās lietās neaizmirsti pieslēgt prātu un darījumos nepaļaujies uz aklo veiksmi. Ja turēsi solījumus un respektēsi noteikumus, profesionāli un personīgi iegūsi visaugstākos atzinības novērtējumus.

Horoskops skorpionam

Šodien pastāv risks, ka tevi izvedīs no pacietības aklie burta kalpi. Vari iesaistīties cīņā par vienlīdzīgām tiesībām un iespējām, pat ja tās neatbilst likumā rakstītajam.

Horoskops strēlniekam

Birokrātijas dzirnavās pūtīs spēcīgs vējš un tās strādās ar pilnu jaudu, kas savukārt tev radīs sarežģījumus dokumentu reģistrēšanā un uzticēto uzdevumu veikšanā.

Horoskops mežāzim

Visi darījumi, kur tev nāksies aizstāvēt savas likumiskās intereses paredz iespēju radīt negaidītus īssavienojumus. Par iemeslu var kalpot informācijas trūkums, vajadzīgā cilvēka nesasniedzamība vai sakaru kļūda.

Horoskops ūdensvīram

Kritiskā domāšana un spēja saglabāt pienācīgu distanci attiecībās palīdzēs notiekošo nesalaist grīstē. Personīgajās attiecībās ir svarīgi neļauties mirkļa emocionālajai spriedzei. Piedzīvojumu vilinājuma spēks gan augs augumā.

Horoskops zivīm

Darbā esi gatavs iejusties situācijas glābēja lomā. Beigās jau visi būs dzīvi un dienas bilance ar pluss zīmi. mēģini noslāpēt izvairoties no pārāk ciešas saskarsmes ar tiem, ar kuriem mentāli nav pa ceļam.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Skujiņš izcīna uzvaru Kalifornijas tūres kalnu karaļa vērtējumā

Skujiņš izcīna uzvaru Kalifornijas tūres kalnu karaļa vērtējumā

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no “Trek-Segafredo” komandas sestdien ieņēma 51.vietu UCI Pasaules tūrē iekļautā Kalifornijas velobrauciena pēdējā, septītajā, posmā, nodrošinot uzvaru kalnu karaļa vērtējumā. Līdz šim nevienam latvietim pasaules tūres velobraucienu kopvērtējumā nebija izdevies gūt šo vērā ņemamo titulu.

Sevastova arī ceturtajā savstarpējā spēlē zaudē spēcīgajai Vozņacki

Sevastova arī ceturtajā savstarpējā spēlē zaudē spēcīgajai Vozņacki

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien Romas WTA “Premier” turnīra trešās kārtas spēlē, otrajā setā atspēlējot mačbumbu, ar 2-6, 7-5, 3-6 piekāpās pasaules otrajai raketei Karolīnai Vozņacki no Dānijas. Līdz ar to Sevastova Romas turnīru noslēgusi ar 105 WTA vienspēļu ranga punktiem.

Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs gatavojas vidusskolas eksāmeniem un nākamajai sezonai, cerot uz Olimpisko zeltu

Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs gatavojas vidusskolas eksāmeniem un nākamajai sezonai, cerot uz Olimpisko zeltu 2

Šajās dienās dzimtajā Daugavpilī no pašreizējās dzīves un treniņu vietas – Šveices – ieradies Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs. Šis viņam ir saspringts gads – piedalīšanās Olimpiskajās spēlēs, pēc tam lielisks rezultāts Pasaules čempionātā, un tagad – vidusskolas eksāmeni. Pirms tiem satraukums sportistam esot līdzīgs, kā izejot uz ledus. 

Pasaules labākie atlēti sacentīsies Dimanta līgas otrajā posmā Šanhajā

Pasaules labākie atlēti sacentīsies Dimanta līgas otrajā posmā Šanhajā

Pirms nedēļas ar sacensībām Kataras galvaspilsētā Dohā sākās jaunā Dimanta līgas sezona. Sestdien Šanhajā notiks otrais posms, kur sacentīsies kārtslēcēji, tāllēcēji, augstlēcējas, šķēpmetējas un citu tehnisko disciplīnu pārstāvji, bet skrejceļā pirmos DL mačus aizvadīs 100m un 110m/b sprinteri.