Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Samoilovs/J.Šmēdiņš tiek pie dramatiskas uzvaras EČ otrajā cīņā

Samoilovs/J.Šmēdiņš tiek pie dramatiskas uzvaras EČ otrajā cīņā

Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš trešdien izcīnīja divas uzvaras Majoros notiekošā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) rīkotā Eiropas čempionāta finālturnīra apakšgrpu kārtas cīņās, otrajā mačā svinot dramatisku panākumu, nodrošinot vietu izslēgšanas spēlēs.

Solovejam/T.Šmēdiņam un Finsteram/Točam divi zaudējumi Jūrmalas smiltīs

Solovejam/T.Šmēdiņam un Finsteram/Točam divi zaudējumi Jūrmalas smiltīs

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Solovejs un Toms Šmēdiņš trešdien Jūrmalas pludmales centrā Majoros cieta zaudējumu arī savā otrajā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) rīkotajā Eiropas čempionāta finālturnīra apakšgrupu kārtas spēlē, atzīstot Beļģijas dueta pārākumu, kamēr cits Latvijas duets Rohards Finsters un Edgars Točs savā otrajā cīņā piedzīvoja pamatīgu sagrāvi.

Aplūko, kā Latvijas vīriešu valstsvienība lakrosā aizvada treniņnometni

Aplūko, kā Latvijas vīriešu valstsvienība lakrosā aizvada treniņnometni

Šajā nedēļas nogalē, 19. un 20.augustā, Ventspilī norisināsies starptautisks turnīrs lakrosā ”Ventspils Lacrosse Open 2017”, kurā piedalīsies Latvijas, Norvēģijas un Nīderlandes izlases. Tikmēr no 12. līdz 16. augustam Latvijas vīriešu valstsvienība lakrosā aizvadīja treniņnometni Ventspilī.

Kā tika aizvadīta preses konference pirms gaidāmā EČ pludmales volejbolā

Kā tika aizvadīta preses konference pirms gaidāmā EČ pludmales volejbolā

Eiropas čempionāta finālturnīrs pašu mājās ir sezonas atbildīgākās sacensības, kurām notikusi plānveida gatavošanās visas sezonas garumā, tāpēc tajā mērķi ir visaugstākie, otrdien notikušajā preses konferencē pirms Majoru pludmalē gaidāmajām sacensībām sacīja Latvijas vadošā pludmales volejbola dueta pārstāvis Aleksandrs Samoilovs.

Makgregors ringā ”izslēdz” savu sparingpartneri

Makgregors ringā ''izslēdz'' savu sparingpartneri 2

Īru cīkstonis Konors Makgregors aktīvi turpina gatavoties 26. augustā gaidāmajai ”gadsimta cīņai”, kurā tiksies ar ASV bokseri un karjerā nevienā cīņā nezaudējušo Floidu Meivezeru. Tikmēr treniņā Makgregors izrēķinājās ar savu sparingpartneri.