Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 16. decembris

Alvīne

Horoskops aunam

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops vērsim

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Esi reālists, pēdējā pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops lauvai

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops jaunavai

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops svariem

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops zivīm

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Palīdzēsim latvietei Aijai Ambrasai piepildīt sapni un doties piedzīvojumos Arktiskā apļa ziemeļos

Palīdzēsim latvietei Aijai Ambrasai piepildīt sapni un doties piedzīvojumos Arktiskā apļa ziemeļos

Šā gada aprīlī kaitbordiste Aija Ambrasa piedalījās ”Red Bull Ragnarok” sacensībās, kurās pievarēja ne tikai garāko distanci – 130 kilometrus, bet arī sasniedza Latvijai vēsturisku rezultātu, jo sportiste izcīnīja pirmo vietu snovbordā starp dāmām. Kā atzīst pati Aija, tās bija dullākās sacensības viņas dzīvē. Šobrīd kaitbordiste ir gatava jauniem izaicinājumiem, viņa vēlas aizceļot uz Arktiskā apļa ziemeļiem un un viņai ir nepieciešama tieši tava palīdzība.

Nenokavē! Ir zināmas biļešu cenas uz Brieža un Usika cīņu

Nenokavē! Ir zināmas biļešu cenas uz Brieža un Usika cīņu

Uz Latvijas labākā boksera Maira Brieža un Ukrainas sportista Oleksandra Usika cīņu pasaules boksa supersērijas pirmā smagā svara pusfinālā plāno ierasties līdz pat 5000 ukraiņu, tāpēc dueļa rīkotāji pašmāju līdzjutējus mudina nekavēties ar biļešu iegādi, sacīja Brieža pārstāvis Raimonds Zeps.

Kā tika apbalvoti “Rīgas sporta laureāta” labākie sportisti

Kā tika apbalvoti "Rīgas sporta laureāta" labākie sportisti

Par 2017.gada Rīgas labāko sportisti atzīta tenisiste Aļona Ostapenko, par labāko sportistu – bokseris Mairis Briedis un par labāko sportistu ar īpašām vajadzībām – paravieglatlēte Diāna Dadzīte, informēja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde.

Brāļu Šicu kamaniņu divnieks izcīna ceturto vietu Pasaules kausa posmā Kalgari

Brāļu Šicu kamaniņu divnieks izcīna ceturto vietu Pasaules kausa posmā Kalgari

Latvijas kamaniņu divnieks Juris un Andris Šici piektdien Kalgari izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa ceturtā posma sacensībās, kamēr Oskaram Gudramovičam un Pēterim Kalniņam kļūda pirmā brauciena beigās netraucēja summā ieņemt desmito pozīciju, bet vīru sacensībās labākais no latviešiem bija 12.vietu guvušais Riks Kristens Rozītis.

Martins Dukurs: Žūrijas lēmums bija pareizs

Martins Dukurs: Žūrijas lēmums bija pareizs

Planētas titulētākais skeletonists Martins Dukurs piektdien labprāt būtu aizvadījis arī otro braucienu Pasaules kausa posmā Vinterbergā, taču sacensību rīkotāju lēmums sniega dēļ atcelt otro braucienu bijis pareizs.

Putins: Krievija neboikotēs Phjončhanas olimpiskās spēles

Putins: Krievija neboikotēs Phjončhanas olimpiskās spēles

Krievija pēc Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmuma diskvalificēt komandu no 2018.gada Phjončhanas Ziemas olimpiskajām spēlēm neboikotēs šo pasākumu, sportistiem pašiem pieņemot lēmumu vai individuāli piedalīties sacensībās, trešdien paziņoja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Kremlis: Krievijai jāpieņem lēmums, kas nav balstīts uz emocijām

Kremlis: Krievijai jāpieņem lēmums, kas nav balstīts uz emocijām

Saistībā ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmumu diskvalificēt Krieviju no februārī gaidāmajām Phjončhanas olimpiskajām spēlēm valstij ir jāpieņem lēmums, kas nav balstīts uz emocijām, sacīja Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.