Zeps: Ir lielāka iespēja, ka Boksa supersērijas fināls būs janvārī, nevis decembrī

Pievienot komentāru
Zeps: Ir lielāka iespēja, ka Boksa supersērijas fināls būs janvārī, nevis decembrī
IEVA MAKARE, LETA

Latvijas labākā boksera Maira Brieža menedžeris Raimonds Zeps sarunā ar ziņu aģentūru LETA izteicies, ka Pasaules Boksa supersērijas fināls var notikt gan decembrī, gan janvārī, taču lielāka iespēja tiekot dota nākamā gada sākumam.

Briedis, kurš boksē smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem), uzsācis gatavošanos šai cīņai, lai gan tās norises datums gan vēl nav zināms.

“Ātrākais iespējamais datums cīņai ir 14. decembris,” par gaidāmo cīņu zināja teikt sportista menedžeris Raimonds Zeps. “Esam jau sākuši gatavoties, taču paturam prātā, ka cīņa var notikt arī vēlāk.”

Gatavošanās sākuma posms notiks Latvijā. “Kamēr Latvijā nesnieg un nesalst, gatavosimies mājās,” vairāk stāsta Zeps.

“Šobrīd ir tikai pirmais posms, bet visintensīvākie būs pēdējie apmēram divi mēneši. Šobrīd ir bāzes ielikšana pirmscīņas treniņnometnei. Tā ir fiziskā sagatavotība, taču notiek gatavošanās arī boksa zālē.”

Kamēr nav īsti zināms cīņas datums, arī ar sparingpartneriem var tikai runāt, ne vienoties. “Esam runājuši ar iespējamajiem sparingpartneriem, taču aktīvākā gatavošanās sāksies tikai oktobrī, bet intensīvāks darbs ar sparingpartneriem – vēl vēlāk.”

“Šobrīd svarīgākais ir sagaidīt cīņas datumu, lai tam varētu pieskaņot treniņu plānu,” Brieža menedžeris atzīmē skaidrības nepieciešamību. “Ir liela iespējamība, ka cīņa notiks janvārī. Turklāt tā ir lielāka nekā iespēja, ka mačs būs jau decembrī.”

Šonedēļ klajā nāca informācija par Brieža aiziešanu no dienesta Valsts policijā. “To Briedis izdarīja jau pirms pāris nedēļām,” faktu apstiprināja arī Zeps. “Mairis vairāk sevi asociē kā policistu un tikai tad – kā bokseri. Tāpēc tas nebija viegls lēmums, un viņš cer, ja nākotnē atkal būs tāda iespēja – atgriezties policijā. Šobrīd, kad Mairis lielu laika daļu velta boksam, lai neciestu abas nodarbošanās, tika izdarīta izvēle par labu boksera karjerai.”