Zauerlands: Gan Briedis, gan Okolijs vēlas titulu apvienošanas cīņu

0 Komentāru
Zauerlands: Gan Briedis, gan Okolijs vēlas titulu apvienošanas cīņu
WBSS

Latvijas bokseris Mairis Briedis un britu bokseris Lorenss Okolijs vēlas titulu apvienošanas cīņu, Londonas laikrakstam “Hackney Gazette” pirmdien paziņoja Brieža menedžeris un promouters Kalle Zauerlends.

Zauerlands pauž domu, ka 36 gadus vecais latvietis, kuram šobrīd pieder gan Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), gan žurnāla “The Ring” pasaules čempiona tituls krūzeru svarā (līdz 90,7 kilogramiem), vēlas atgūt sev kādreiz piederējušo Pasaules Boksa organizācijas (WBO) jostu, kas viņam strīdīgā situācijā tika atņemta 2019.gada oktobrī, kad viņš atteicās pieņemt Polijas boksera Kšištofa Glovacka piedāvāto revanša cīņu.

“Briedis tobrīd jutās tā, it kā WBO pēc cīņas ar Glovacki Briedi būtu aplaupījusi ,” saka Zauerlands.

Savukārt Glovackis WBO čempiona jostu pagājušā gada martā neatguva, cīņa par vakanto titulu zaudējot 28 gadus vecajam Okolijam.

Pēc komfortablas trīs raundu uzvaras pār Melnkalnes bokseri Dilanu Prašoviču septembra beigās Totenhemas “Hotspur” stadionā Okolijs pauda interesi stāties pretī Rīgas bokserim.

Briedis, kura vienīgais zaudējums 28 cīņās tika piedzīvots pret Ukrainas bokseri Oleksandru Usiku, krūzeru svarā ir izcīnījis čempiona titulu visās versijās, izņemot Pasaules Boksa asociāciju (WBA).

“Tā varētu būt viena no lielajām cīņām par titulu apvienošanu,” laikrakstam teica Zauerlands. “Briedis iepriekš tādās ir daudz piedalījies un vēlas to darīt atkal.”

“Tā ir cīņa, ko daudzi cilvēki vēlētos redzēt, un tā ir arī cīņa, ko Briedis vēlas un Okolijs vēlas, tāpēc tas ir atkarīgs tikai no britu bokseri pārstāvošā promoutera Edija Hērna un manis,” saka Zauerlands.

Zauerlands gan atgādina, ka 16.oktobrī Rīgā Briedim jāaizstāv sava IBF čempiona josta cīņā ar vācieti Arturu Mannu 16.oktobrī, un pēc tam gaidāma cīņa ar IBF obligāto titula pretendentu austrālieti Džeiju Opetaiju, tomēr cer noslēgt vienošanos par cīņu ar Okoliju jau līdz tam.

Briedis pērn septembra beigās Minhenē Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņā uzvarēja kubieti Junielu Dortikosu un ieguva Muhameda Ali trofeju, IBF čempiona jostu pirmajā smagajā svarā un žurnāla “The Ring” jostu.

36 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 27 uzvaras, no kurām 19 bijušas ar nokautu. Viņš cietis vienu zaudējumu – WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

0 Komentāru

Jaunākie cīņu sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

UFC galvenajā cīņā Smits vispirms uzliek Spanu uz skrituļslidām un pēc brīža izcīna uzvaru ar žņaugšanas paņēmienu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Volkanovskis izvairās no vairākiem bīstamiem žņaugšanas mēģinājumiem, uzvar Ortegu un saglabā čempiona jostu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Gaidot UFC Smita un Spana cīņu – Supermens nokautē bijušo rīdzinieku Cirkunovu

UFC Cīņu vakara galvenajā duelī Santušs uzvar Vokeru

Ernandess UFC būrī spēcīgi trāpa pa žokli un pēc brīža nokautē Brīdenu

UFC dāmu duelī Ševčenko nokautē Mērfiju un saglabā savu čempiones jostu

Smits pēc uzvaras UFC būrī: Pie velna jūs visus, es nebaidos ne no viena

Briedis: Nekur nav tik labi kā mājās

Cirkunovs UFC būrī ar dalītu tiesnešu lēmumu zaudē polim Jotko