“Viņš smirdēja pēc alkohola un cigaretēm,” par UFC 249 tiesnesi saka ar pretrunīgu lēmumu zaudējušais Kruzs

Pievienot komentāru
“Viņš smirdēja pēc alkohola un cigaretēm,” par UFC 249 tiesnesi saka ar pretrunīgu lēmumu zaudējušais Kruzs
AFP/SCANPIX

Amerikāņu MMA cīnītājs Dominiks Kruzs UFC 249 piedzīvoja zaudējumu pēc, iespējams, pāragras tiesneša Kīta Pītersona cīņas apturēšanas.

Kruzs jau cīņas apturēšanas brīdī bija ļoti neapmierināts ar tiesneša lēmumu, oktagona intervijā norādot, ka viņš tajā brīdī mēģināja celties kājās. Turklāt tobrīd līdz otrā raunda beigām bija atlikušas tikai divas sekundes.

Lai arī Pītersona lēmums ir strīdīgs, var saprast tiesnesi – tajā brīdī Kruza pretinieks izdarīja 11 sitienus pa Dominika galvu bez jebkādas pretestības.

“Viņš smirdēja pēc alkohola un cigaretēm. Es nezinu, ko viņš darīja pirms cīņas. Viņam vajadzētu pārbaudīt analīzes,” pēc cīņas teica sašutušais Kruzs.

UFC 249 titula cīņā olimpiskais čempions Henrijs Sehudo pēc spēcīga sitiena ar celi otrajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarēja Dominiku Kruzu, nosargājot čempiona jostu 1.vieglākajā svarā.

Tā bija līdzvērtīga cīņa līdz pat apturēšanas brīdim ar nelielu Sehudo pārsvaru. Henrijs ar spēcīgiem sitieniem efektīvi uzbruka Kruza kājām trāpīja vairākus spēcīgus sitienus. Neilgi pirms izšķirošā Sehudo sitiena ar celi abi sportisti sasita galvas, kā rezultātā Henrijam sāka tecēt asinis. Savainojums viņu acīmredzami neietekmēja, un pēc brīža Sehudo izcīnīja uzvaru.

Skaties UFC cīņas Smits pret Teikšeiru tiešraidi kanālā TV3 Sport vai video satura platformā go3.lv!