Vieglā smagsvara čempions Džounss ar apstrīdamu tiesnešu lēmumu pārspēj Rejesu un nosargā savu titulu

0 Komentāru
Vieglā smagsvara čempions Džounss ar apstrīdamu tiesnešu lēmumu pārspēj Rejesu un nosargā savu titulu
AP/SCANPIX

”Ultimate Fighting Championship” vieglā smagsvara čempions Džons Džounss (25-1-0) naktī uz svētdienu ASV pilsētā Hjūstonā izcīnīja visai strīdīgu panākumu, par ko sašutis bija pat UFC prezidents Dana Vaits.

Džounsam, kuram uzvara tika piešķirta uzvara ar vienprātīgu tiesnešu lēmumu 49-46, 48-47, cīņa sākās ļoti smagi un pirmajos divos raundos pārliecinoši dominēja tieši līdz šim vēl nezaudējušais Dominiks Rejess (12-1-0). Iniciatīvu čempions daļēji pārņēma jau trešajā raundā, kamēr ceturtajā un piektajā Rejess jau izskatījās gana paguris, un to izmantoja Džounss.

Par cīņu savu viedokli izteica UFC prezidents Dana Vaits, sakot, ka jāuzvar esot bijis Rejesam: ”Kad sākās pēdējais raunds, es domāju, ka Rejess bija uzvarējis trīs raundos no četriem.”

”Mani bērni man uzbruka, sakot, ka šī cīņa esot bijusi sarunāta: ”Kā tas varēja notikt, tēt? Rejess uzvarēja cīņā.””

”Tomēr realitātē mēs neesam tiesneši, tieši viņu rokās ir izlemt cīņu likteni,” vēl piebilda Vaits.

Līdzīgu viedokli Vaitam pauž arī statistikas rādītāji, kas norāda, ka Rejess trāpīja 23 sitienus pirmajā raundā, kamēr Džounss tikai 17. Otrajā raundā Rejess trāpīja 33 sitienus, Džounss tikai 22, kamēr trešajā raundā Rejess trāpīja 26 sitienus, pretī nostādot Džounsa 19.

Tikai ceturtajā un piektajā raundā čempions izpildīja kopā 46 sitienus, Rejesam atbildot ar 34.

Rejess dueli komentēja: ”Es zinu, ka uzvarēju cīņā. Es liku Džounsam izskatīties kā parastam cilvēkam.”

Vieglā smagsvara čempions Džounss, savukārt, par cīņu izteicās: ”Viņš trāpīja dažus tīrus sitienus. Faniem patīk redzēt, kad tas notiek, jo šādas situācijas nav biežas. Taču tajā pašā laikā man sanāca viņu divas reizes nogāzt zemē. Tā bija smagi nopelnīta uzvara, kas tāpat ir un paliek uzvara.”
0 Komentāru