Vailders un Fjūrijs par revanša cīņu kopumā varētu saņemt ap 40 miljoniem dolāru katrs

0 Komentāru
Vailders un Fjūrijs par revanša cīņu kopumā varētu saņemt ap 40 miljoniem dolāru katrs
EPA/SCANPIX

Nevadas štata sporta komisija izziņojusi honorārus, kādus par revanša cīņu saņems bokseri Deontejs Vailders un Taisons Fjūrijs, tāpat zināmas arī kopējās summas aprises, vēsta ESPN.

Kā zināms, abi sportisti ringā Lasvegasā tiksies jau svētdienas rītā pēc Latvijas laika. Ceturtdien notika preses konference, kurā valdīja ļoti saspringta gaisotne, kas pat rezultējās ar grūstīšanos. Līdz ar to Nevadas štata sporta komisija atcēlusi tradicionālo bokseru “seju pret seju” tikšanos pēc svēršanās.

Par cīņu Vailders un Fjūrijs saņems piecus miljonus dolāru (4,6 miljoni eiro), taču papildus tiek garantēti vēl aptuveni 25 miljoni (23,1 miljoni eiro), kā arī procenti no pārdoto TV translāciju ienākumiem. Tiek prognozēts, ka kopējā summa katram bokserim  teorētiski varētu sasniegt pat 40 miljonus dolāru (37 miljoni eiro).

Par pirmo cīņu 2018.gada decembrī, kurā tika fiksēts neizšķirts, Vailders kopumā saņēma aptuveni 12,3 miljonus dolāru (11,3 miljoni eiro), savukārt Fjūrijs aptuveni 9,5 miljonus (7,9 miljoni eiro).

0 Komentāru