Vai Geičī Cīņu salas superduelī izdosies apturēt neuzvarēto UFC zvaigzni Nurmagomedovu?

Pievienot komentāru
Vai Geičī Cīņu salas superduelī izdosies apturēt neuzvarēto UFC zvaigzni Nurmagomedovu?
UFC

Sestdienas vakarā, iespējams, gada svarīgākajā UFC cīņā Habibs Nurmagomedovs aizstāvēs savu vieglā svara čempiona titulu cīņā ar Džastinu Geičī.

Cīņa, kuru gaida visa MMA pasaule notiks Abū Dabī Cīņu salā. Neuzvarētais Dagestānas avārs Nurmagomedovs savu vieglā svara (70,3 kg) čempiona titulu aizstāvēs pret pagaidu jostas īpašnieku Džastinu Geičī, kurš šo titulu maijā ieguva pēc uzvaras pār Toniju Fergusonu.

32 gadus vecais un 178 cm garais UFC vieglā svara čempions Habibs Nurmagomedovs visas savas karjeras laikā ir bijis neapturams, izcīnot uzvaras visās 28 cīņās. 2009. un 2010.gadā Habibs divas reizes kļuva par kaujas sambo pasaules čempionu. Nurmagomedovs izmanto savu neticamo tehnikas, spēka un kontroles apvienojumu, lai pārspētu savu pretiniekus. Habibs tikai astoņas cīņas ir uzvarējis ar nokautu. 10 reizes pretinieki padevušies un vēl desmit cīņās avāru par uzvarētāju pasludinājuši tiesneši.

Skaties Nurmagomedova un Geičī cīņu tiešraidē Go3!

Nurmagomedovs kļuva par UFC vieglā svara čempionu 2018.gadā un divas reizes savu titulu aizstāvējis. Pirms diviem gadiem viņš salauza skandalozā īra Konora Makgregora pretestību, bet pagājušā gada septembrī uzvarēja amerikāni Dastinu Porjē.

31 gadu vecais un 180 cm garais Džastins Geičī ir apņēmības pilns savam titulam noņemt vārdu “pagaidu”. Jostu Geičī ieguva pēc uzvaras pār Toniju Fergusonu, pārtraucot sava pretinieka 12 uzvaru sēriju. Džastina rēķinā ir 22 uzvaras (19 ar nokautu) un 2 zaudējumi. Pēc zaudējumiem Edijam Alvaresam un Dastinam Porjē Geičī ir sasniedzis jaunas virsotnes, kas vainagojās ar pārliecinošo sniegumu maijā un pagaidu čempiona jostu.

Citās cīņās Roberts Vitakers vidējā svarā tiksies ar Džaredu Kanonīru, Aleksandrs Volkovs smagajā svarā cīnīsies ar Voltu Harisu, vēl vienā vidējā svara duelī Džeikobs Malkouns tiksies ar Filipu Havsu, Magomeds Ankalajevs pirmajā smagajā svarā stāsies pretī Jonam Kutelabam un dāmu duelī Lorēna Mērfija tiksies ar Lliju Šakirovu.

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Sestdien, 25.oktobrī, 21:00 UFC. H.Nurmagomedovs pret Dž.Geičī