Usiks smagsvaru debijā ar pārliecinošu sniegumu pārspēj 38 gadus veco Viterspūnu

Pievienot komentāru
Usiks smagsvaru debijā ar pārliecinošu sniegumu pārspēj 38 gadus veco Viterspūnu
SKY SPORTS

Ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks (17-0) svētdien Čikāgā piedzīvoja debiju boksa smagsvaru kategorijā, ar tehnisko nokautu septītajā raundā pieveicot 38 gadus veco Čazu Viterspūnu (38-4).

Kā zināms, sākotnēji Usikam bija plānots aizvadīt cīņu ar Taironu Sprongu, tomēr vien pāris dienas pirms tās atklājās, ka Nīderlandes boksera analīzēs atrastas aizliegtās vielas.   Neilgi pēc tam tika paziņots, ka ringā Spronga vietā dosies amerikānis Viterspūns.

Debija ukrainim izdevās pārliecinoša. Sākot ar trešo raundu Usiks aktīvi sāka apdraudēt pretinieku ar dažādām kombinācijām, līdz sestā un septītā raunda laikā tas tika iedzīts stūrī. Amerikānim sekmīgi izdevās turēties pretī, taču pēc septītā raunda viņa komanda izlēma padoties un cīņu apturēt.

Zīmīgi, ka Usiks trāpīja 40% izdarīto sitienu (139/347), kamēr Viterspūns vien 10% (21/208).

Usikam pēc cīņas nebija nožēlas, ka neizdevās pretinieku nokautēt.  “Es darīju to, ko lika mans treneris, ” atzina Usiks. “Sekoju norādēm, kas bija boksēt. Ja man būtu bijušas iespējas, es tās izmantotu.”

Panākums bokserim nosargāja WBO obligātā titula kandidāta statusu, kas ļaus cīnīties ar Entonija Džošua un Endija Ruisa revanša uzvarētāju. “Esmu gatavs cīnīties ar jebkuru, ” skaidro ukrainis. “Ja viņi man ir piešķiruši obligātā kandidāta statusu, es to pieņemšu.”