Usiks: “Man ļoti patiktu, ja revanšu varētu aizvadīt Kijevas olimpiskajā stadionā”

1 komentārs
Usiks: “Man ļoti patiktu, ja revanšu varētu aizvadīt Kijevas olimpiskajā stadionā”
ZUMAPRESS/SCANPIX

Oleksandrs Usiks, jaunais pasaules čempions boksa smagsvariem, atgriezies dzimtenē un intervijā “BoxingScene” norādīja, ka savu nākamo cīņu vēlas aizvadīt Ukrainā.

Pēc cīņas Džošua pauda, ka vēlas aizvadīt revanša cīņu. Par to aizdomājies arī Usiks, bet šobrīd tas nav viņa dienaskārtībā. Ukrainas bokseris vairāk laika vēlas pavadīt ar saviem trim bērniem un sievu.

“Tieši pirms 12 gadiem mana sieva teica man jāvārdu. Esmu divtik priecīgs,” pauda Usiks. “Ilgojos pēc saviem bērniem un gribu redzēt, kā viņi spēlējas. Gribu būt mājās kopā ar viņiem. Par revanša cīņu šobrīd nedomāju.”

Usiks gan pateica, ka nākamā cīņa visticamāk būs pret Džošua un tam arī viņš gatavosies, jo brits noteikti pieprasīs revanšu.

“Kamēr vien mūsu līgumā paliek ierakstīts punkts par revanšu, tikmēr uzskatu Entoniju Džošua par savu nākamo pretinieku,” teica Oleksandrs Usiks, kurš naktī uz svētdienu guvaiespaidīgu uzvaru cīņāpar pasaules čempiona titulu IBF, WBO un WBA versijās.

“Džošua ir īsts cīnītājs, un viņš uzlabos savu sniegumu. Es nevaru viņa vietā apsolīt, vai viņš pieprasīs revanšu vai nē, taču domāju, ka viņš, visticamāk, to darīs.”

Pazīstamais promouters Edijs Hērns pieļauj, ka revanša cīņa varētu notikt nākamā gada februārī vai martā. Viņš vēlas, lai cīņa atkal notiktu Lielbritānijā. To Hērns grasās apspriest ar Usika pārstāvi Aleksandu Krasjuku.

“Gaisotne stadionā bija neticama. Taču par revanša cīņas iespējamo norises vietu man jārunā ar Krasjuku, un mēs izvēlēsimies abiem bokseriem labāko variantu,” teica Hērns.

Usiks ir ieguvis septiņas no astoņām čempiona jostām lielajās boksa organizācijās – četras pirmā smagā svara kategorijā un trīs smagsvaros. Visas septiņas viņš izcīnījis, aizvadot cīņas pretinieka valstī, un tagad ukrainis labprāt atgrieztos savās mājās.

“Man ļoti patiktu, ja revanšu es varētu aizvadīt Kijevas olimpiskajā stadionā,” sacīja Usiks. Viņam kā čempionam revanšā pret Džošua būtu visas tiesības izvēlēties cīņas norises vietu, taču praksē tas tik un tā būtu atkarīgs no promouteru pārrunām un potenciālajiem ienākumiem.

1 komentārs

Jaunākie cīņu sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

UFC galvenajā cīņā Smits vispirms uzliek Spanu uz skrituļslidām un pēc brīža izcīna uzvaru ar žņaugšanas paņēmienu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Volkanovskis izvairās no vairākiem bīstamiem žņaugšanas mēģinājumiem, uzvar Ortegu un saglabā čempiona jostu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Gaidot UFC Smita un Spana cīņu – Supermens nokautē bijušo rīdzinieku Cirkunovu

UFC Cīņu vakara galvenajā duelī Santušs uzvar Vokeru

Ernandess UFC būrī spēcīgi trāpa pa žokli un pēc brīža nokautē Brīdenu

UFC dāmu duelī Ševčenko nokautē Mērfiju un saglabā savu čempiones jostu

Smits pēc uzvaras UFC būrī: Pie velna jūs visus, es nebaidos ne no viena

Briedis: Nekur nav tik labi kā mājās

Cirkunovs UFC būrī ar dalītu tiesnešu lēmumu zaudē polim Jotko