Ukrainas boksa superzvaigzne Usiks cīnīsies ar britu smagsvaru Čisoru

1 komentārs
Ukrainas boksa superzvaigzne Usiks cīnīsies ar britu smagsvaru Čisoru

Viens no pasaules labākajiem bokseriem, bijušais absolūtais pasaules čempions un Pasaules boksa supersērijas uzvarētājs 1.smagajā svarā Oleksandrs Usiks sestdien Londonā cīnīsies ar Zimbabvē dzimušo britu bokseri Dereku Čisoru.

33 gadus vecais un 191 cm garais ukrainis Oleksandrs Usiks sestdien spers vēl vienu soli, lai  cīnītos par pasaules čempiona titulu arī smagajā svarā. 1.smagajā svarā (līdz 90,8 kg) Londonas olimpiskais čempions bija pārspējis visus savus pretiniekus, pēc uzvaras pār Muratu Gasijevu Pasaules boksa supersērijas finālā kļūstot par par pirmo bokseri, kuram šajā svarā ir čempiona jostas visās četrās galvenajās organizācijās – Pasaules boksa asociācijas (WBA), Pasaules boksa padomes (WBC), Pasaules boksa organizācijas (WBO) un Starptautiskās boksa federācijas (IBF).

2018. gada janvārī Pasaules boksa supersērijas pusfinālā Usiks Arēnā Rīga aizraujošā duelī pēc punktiem uzvarēja Mairi Briedi.

Zimbabvē dzimušais 36 gadus vecais un 188 cm garais Dereks Čisora profesionālajā ringā ir aizvadījis 41 cīņu, izcīnot 32 uzvaras un piedzīvojot 9 zaudējumus. Britu bokseris ir uzvarējis savas pēdējās trīs cīņas. Viena no Čisoras karjeras augstākajām virsotnēm, bija 2012.gada cīņa par WBC čempiona titulu. Toreiz Minhenes Olimpiskajā hallē pēc punktiem ar vienprātīgu tiesnešu lēmumu uzvarēja cits ukrainis Vitālijs Kļičko. Čisora ir bijis Eiropas, Lielbritānijas un Lielbritānijas Sadraudzības valstu čempions smagajā svarā.

Usika uzvaras gadījumā sagaidāms, ka ukrainis cīnīsies ar Entoniju Džošua par WBO čempiona jostu.

Usiks pret Čisoru kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Sestdien, 31.oktobrī, 20:00 O.Usiks pret D.Čisoru