UFC veterāns Barboza pusvieglā svara duelī cīnīsies ar Čikadzi

0 Komentāru
UFC veterāns Barboza pusvieglā svara duelī cīnīsies ar Čikadzi
UFC

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Lasvegasas APEX oktagonā Edsons Barboza un Giga Čikadze aizvadīs UFC pusvieglā svara cīņu.

UFC veterānam Edsonam Barbozam Lasvegasas APEX oktagonā būs ļoti nopietns pretinieks – Giga Čikadze ir uzvarējis astoņas MMA cīņas pēc kārtas.

35 gadus vecajam un 180 cm garajam Edsonam Barbozam ir ļoti spēcīgs sitiens – pēc dažu ekspertu domām, viens no stiprākajiem visā UFC. Barboza savu MMA karjeru sāka ar desmit uzvarām pēc kārtas. Tomēr vēlāk brazīlietis iekrita dziļā bedrē, no 2017.gada beigām līdz 2020.gada vidum uzvarot tikai vienu pretinieku no sešiem. Šobrīd Edsons ir atgriezies uz uzvaru takas, tiekot pie panākumiem pēdējās divās cīņās. Pagājušā gada oktobrī Barboza ar vienprātīgu tiesnešu lēmumu pieveica irāņu izcelsmes Somijas cīnītāju Makvanu Amirkani un šī gada maijā vienas minūtes laikā nokautēja amerikāni Šeinu Burgosu. Brazīlietim MMA ir 22 uzvaras (13 ar nokautu) un 9 zaudējumi. Barboza agrāk bija kikbokseris, uzvarot 25 no 28 cīņām.

33 gadus vecais un 183 cm garais Giga Čikadze, pazīstams arī kā Ņindza, UFC būrī vēl nav piedzīvojis nevienu zaudējumu. Kopš 2018.gada augusta, kad viņš pārcēlās uz UFC, Giga ir uzvarējis visās sešās cīņās pēc kārtas. Ieskaitot iepriekšējās MMA cīņas, Čikadzem ir astoņu panākumu sērija. Kopumā Ņindza MMA uzvarējis 13 cīņās (8 ar nokautu) un zaudējis divos dueļos. Savā pēdējā cīņā šī gada maijā viņš nokautēja amerikāni Kabu Svansonu. Čikadze ir bijušais kikbokseris, kurš trenēties sācis jau četrarpus gadu vecumā.

UFC čempions pusvieglajā svarā ir austrālietis Aleksandrs Volkanovskis. Barboza UFC pusvieglā svara rangā ieņem devīto, Čikadze – desmito vietu.

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Svētdien, 29.augustā, 05:00 UFC. Edsons Barboza pret Gigu Čikadzi

0 Komentāru