UFC vakara galvenajā cīņā Bransons ar žņaugšanas paņēmienu uzvar Tilu

0 Komentāru

UFC Cīņu vakarā Lasvegasas APEX oktagonā galvenajā cīņā amerikānis Dereks Bransons trešajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzvarēja angli Darenu Tilu.

Dereks Bransons Lasvegasā izcīnīja vienu savas karjeras svarīgākajām uzvarām. 37 gadus vecais amerikānis, iespējams, ir pavēris durvis uz cīņu par vidējā svara titulu. Pirms šīs cīņa Bransons UFC vidējā svara rangā bija septītajā, Tils asotajā vietā.

Bransons demonstrēja savu cīņu prasmi, katrā raundā nogāžot savu pretinieku uz būra grīdas. Trešajā raundā Dereks tika pie angļa kakla, izcīnot savu pirmo uzvaru ar padošanos kopš 2013.gada.

”Man ir džiu džitsu melnā josta. Es to šovakar gribēju parādīt. Es parterā esmu tiešām labs. Un šajā cīņā es to nodemonstrēju,” pēc uzvaras teica Bransons.

Vidējā svara čempions Izraels Adesanja, visticamāk, savu titulu aizstāvēs cīņā ar bijušo čempionu Robert Vitakeru. Ar šī dueļa uzvarētāju ļoti labprāt tiktos Dereks Bransons.

Vienā no vakara aizraujošakajām cīņām liverpūlietis Padijs Pimblets savā UFC debijā pirmajā raundā nokautēja brazīlieti Luidži Vendramini.

0 Komentāru