UFC spīdeklim Makgregoram piederoša kompānija pēdējo 12 mēnešu laikā cietusi vairāk nekā 300 tūkstošu eiro lielus zaudējumus

Pievienot komentāru
UFC spīdeklim Makgregoram piederoša kompānija pēdējo 12 mēnešu laikā cietusi vairāk nekā 300 tūkstošu eiro lielus zaudējumus
AFP/SCANPIX

Īru UFC zvaigznes Konora Makgregora kompānija ”McGregor Sports and Entertainment Ltd” pēdējo 12 mēnešu laikā piedzīvojuši zaudējumus 309 462 eiro apmērā, ziņo ārvalstu mediji.

Kompānija izveidota ar domu uzsākt Makgregora iesaisti dažādu sporta un izklaides pasākumu rīkošanā. Šis gan nav pirmais gads, kad firma mokās ar zaudējumiem, jo, piemēram, 2017. gadā izziņotie zaudējumi bija 470 923 eiro.

Jāatzīst, ka Makgregora maku gan tie pārāk neietekmēs, jo sportista kopējā vērtība tiek mērīta starp 47 un 110 miljoniem ASV dolāru, kas nozīmētu, ka ”McGregor Sports and Entertainment Ltd” kompānijas zaudējumi ir tikai niecīga daļa tā.

Tomēr, kā stāsta pats Makgregors, visi viņa biznesa plāni nav neienesīgi – cīkstonim ir arī savs viskija zīmols ”Proper No. 12”, kas pirmā gada laikā esot nopelnījis miljardu dolāru. Lai gan tik liels skaitlis šķiet mazticams, tas, ka sportists ar viskiju tiešām pelna, ir pavisam iespējams, nojaušot tā popularitāti.

”McGregor Sports and Entertainment Ltd” kompānija tika dibināta 2014. gadā, lai palielinātu sportista peļņas potenciālu. Firmā strādā arī Makgregora draudzene un viņa divu bērnu māte Dī Devlina, kura pilda kompānijas direktores pienākumus kopā ar sportista draugu Alanu Geratiju.