UFC prezidents uzskata, ka Makgregoram ar Edgaru cīnīties nevajadzētu

0 Komentāru
UFC prezidents uzskata, ka Makgregoram ar Edgaru cīnīties nevajadzētu
ZUMAPRESS/AFP/SCANPIX

Pasaulē slavenākās MMA organizācijas UFC prezidents Dana Vaits izteicis savu viedokli par cīkstoņu Konora Makgregora un Frenkija Edgara iespējamo cīņu.

Jau ziņojām, ka Makgregors pirms pāris dienām ”apsveica Edgaru dzimšanas dienā”, tādā veidā izaicinot viņu uz cīņu; uz ko Edgars bija ar mieru.

Tomēr šādai cīņai notikt, visticamāk, neļautu organizācijas prezidents Vaits, kurš intervijā ”New England News Network” izteicās: ”Tas ir uz mani. Frenkijs Edgars ir divas svara klases zemāk par Konoru Makgregoru; mums Frenkijam šobrīd ir citi plāni.”

”Tā nav cīņa, kurai notikt. Edgars šobrīd ir gatavs veikt izrāvienu cīņā par titulu, tādēļ viņam ”uzlēkt” divas svara kategorijas augstāk un cīnīties ar Konoru būtu tiešām nesakarīgi.”

”Konoram mums ir Kovbojs (Donalds Seronī), mums ir Džastins Gečī. Ir cilvēki, kuri varētu ar Konoru cīnīties. Mēs redzēsim arī to, kas notiks ar Neitu Diazu un Masvidalu nākamajā mēnesī.”

Konors Makgregors savu pēdējo cīņu aizvadīja 2018. gadā oktobrī piekāpjoties Habibam Nurmagomedovam, kamēr Edgars šā gada jūlijā zaudēja Maksam Holovejam.

0 Komentāru