UFC prezidents par baumām saistībā ar Fjūrija pāreju uz MMA: Kāpēc nākt uz šejieni un tikt ”sasitam”, ja var palikt boksā?

Pievienot komentāru
UFC prezidents par baumām saistībā ar Fjūrija pāreju uz MMA: Kāpēc nākt uz šejieni un tikt ”sasitam”, ja var palikt boksā?
ZUMAPRESS/AFP/SCANPIX

Pasaulē populārākās MMA organizācijas UFC prezidents Dana Vaits izteicis savu viedokli par nesen izskanējušajām baumām saistībā ar ekstravagantā boksa smagsvara Taisona Fjūrija iespējamo pāreju uz MMA.

Jau ziņots, ka Fjūrijs ir ieinteresēts pamēģināt cīnīties arī MMA oktagonā, turklāt trenējoties kopā ar, iespējams, pasaulē populārāko MMA cīkstoni Konoru Makgregoru.

Vaits par šo ideju sajūsmā nav un ASV tabloīdam TMZ izteicās: ”Klausieties, viss ir iespējams! Ja Taisons Fjūrijs grib cīnīties MMA, man ir daudz cilvēku, kuri gribētu cīņu ar viņu. Es vienkārši nesaprotu – kāpēc?”

Pilnīga cīņu sporta maiņa Fjūrijam droši vien ir gaidāma tikai pēc kāda laika, jo nākamā gada sākumā bokserim plānota revanša cīņa ar amerikāņu bokseri Deonteju Vailderu.

”Ja Fjūrija gaidāmais boksa mačs tiks promotēts pareizi, tam ir potenciāls kļūt par top 3 vai top 4 visu laiku populārāko smagsvara boksa cīņu. Kāpēc nākt uz šejieni un ”tikt sasistam”, ja vari palikt tur?” Vaits turpināja.

Fjūrijs gan pavisam nesen ”kaut ko jaunu” bez boksa jau pamēģināja, Abū Dabī debitējot pasaulslavenajā reslinga organizācijā WWE, kur britu bokseris izcīnīja uzvaru.