UFC prezidents: Ja Makgregors uzvarēs Seronī, viņš iegūs tiesības revanšam ar Habibu

1 komentārs
UFC prezidents: Ja Makgregors uzvarēs Seronī, viņš iegūs tiesības revanšam ar Habibu
REUTERS/SCANPIX

Īru MMA superzvaigzne Konoram Makgregoram, ja viņš šajā nedēļas nogalē pārspēs Donaldu ”Kovboju” Seronī, būs iespēja atkārtoti cīnīties ar ”Ultimate Fighting Championship” čempionu vieglajā svarā Habibu Nurmagomedovu, izteicies UFC prezidents Dana Vaits.

Jau ziņots, ka Makgregors šajā sestdienā pēc teju 1,5 gadu pauzes atgriezīsies UFC oktagonā, lai cīnītos ar jau minēto Seronī.

Tomēr daudz tiek runāts, ka cīņa ar Seronī ir posms starp pauzi un Makgregora ”īsto” atgriešanos UFC (kam gan droši vien nepiekristu Seronī). Jebkurā gadījumā jau šobrīd, pirms sestdienas cīņas, iznākums ir zināms, notiek spekulācijas par to, ar ko Makgregors cīnīsies tālāk.

Kā viens no potenciālajiem kandidātiem ir viņa pēdējās cīņas (2018. gada oktobra) pretinieks Habibs Nurmagomedovs, kurš spēja Makgregoru apturēt. Īru cīkstonis nav slēpis savu vēlmi revanšam, kamēr Krievijas sportists Nurmagomedovs bijis pretējās domās, pat izsakoties, ka Makgregoram pirms abu atkārtotā dueļa būtu nepieciešamas desmit uzvaras pēc kārtas.

Atkārtota cīņa starp abiem pavisam noteikti būtu finansiāli ienesīga, ļoti iespējams, tieši tādēļ uz to pozitīvi skatās UFC prezidents Dana Vaits: ”Cīņa būs ļoti nozīmīga, Makgregors varēs dabūt to, ko viņš ir prasījis – revanša cīņu ar Habibu, es domāju, ka tas nav bijis sevišķi liels noslēpums.”

”Ja viņš uzvarēs, tad iegūs tiesības cīņai par titulu [ar Nurmagomedovu], un tā būs visu laiku lielākā cīņa ”pay-per-view” skatījumu ziņā.”

1 komentārs