UFC oktagonā tiksies spēcīgie vidējā svara cīkstoņi Kosta un Vetori

0 Komentāru
UFC oktagonā tiksies spēcīgie vidējā svara cīkstoņi Kosta un Vetori
UFC

Sestdien UFC Lasvegasas oktagonā vidējā svara duelī tiksies brazīlietis Paulo Kosta un itālis Marvins Vetori. Nepalaid garām aizraujošās UFC cīņas kanālā TV3 Sport, kas pieejamas arī nākotnes televīzijā Go3!

UFC sestdienas vakara galvenajā cīņā tiksies divi cīkstoņi, kas savulaika jau piedalījušies titula cīņās un cer to darīt vēlreiz – brazīlietis Paulo Kosta un itālis Marvins Vetori.

30 gadus vecais un 183 cm garais Paulo Kosta pagājušā gada septembrī cīnījās par UFC titulu pret Nigērijas un Jaunzēlandes pārstāvi Izraelu Adesanju, kurš otrajā raundā nokautēja brazīlieti. Adesanja joprojām ir UFC vidējā svara čempions. Pirms tam Kosta bija uzvarējis visās 13 cīņās MMA cīņās (11 no tām ar nokautu). Duelis ar Vetori Paulo būs septītais UFC. Kosta UFC vidējā svara rangā ieņem otro vietu.

Arī 28 gadus vecais un 183 cm garais Marvins Vetori šī gada jūnijā zaudēja UFC titula cīņu Adesanjam. Itālis cīnījās visus 5 raundus un izvairījās no nokauta. Vetori šis bija otrais zaudējums pret Adesanju. Pirms tam itāļu cīnītājs viņam zaudēja 2018. gadā. Toreiz tā bija ļoti smaga cīņa. Viens no tiesnešiem pat atdeva uzvaru itālim. Kopumā Marvinam MMA cīņās ir 17 uzvaras (2 ar nokautu), 5 zaudējumi un 1 neizšķirts. Lai gan itālis ir jaunāks par Kostu, Marvins ir pieredzējušāks UFC oktagonā. Vetori šī būs 12.cīņa šajā organizācijā. Vidējā svara kategorijā viņš ieņem piekto vietu.

Adesanjam, kurš uzvarējis abus sestdienas pretiniekus, viedoklis par cīnītājiem ir pozitīvs: ”Es vēlos, lai maniem bērniem veicas labi. Es patiešām novēlu to labāko saviem bērniem un manu bērnu bērniem. Vetori lielākais ierocis šajā cīņā ir viņa zods. Viņa galva – tā … tā ir LEGO galva. Tas ir viņa lielākais ierocis šajā cīņā, jo, izturot sitienus, viņš var nogādāt Kostu dziļā ūdenī. Bet Vetori ir jābūt gatavam arī kaut ko pašam izdarīt. Kosta var vienkārši darīt to, ko viņš dara, un pārbraukt pāri ar buldozeru. Bet viņam jābūt uzmanīgam no teikdauniem, jo Vetori mēģinās Paulo dabūt uz būra grīdas.”

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Sestdien, 23.oktobrī, 23:00 UFC. Paulo Kosta pret Marvinu Vetori

0 Komentāru

Jaunākie cīņu sporta video

Poļu bijušais spēkavīrs Pudzanovskis MMA būrī ar vienu sitienu izdzēš gaismu milzīgajam senegāliešu Bombardierim

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Tešeira tiek pie Blahovica kakla un atņem polim UFC pussmagā svara čempiona jostu

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

UFC dāmu duelī Spensera sadauza Letsoni un svin uzvaru ar tehnisko nokautu

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Viljamsa labā roka atrod Baezas zodu un nogulda pretinieku uz APEX būra grīdas

Usmans vēlreiz pieveic Kovingtonu un aizstāv čempiona titulu

UFC vakara galvenajā duelī Holovejs aizraujošā cīņā uzvar Rodrigesu

Asiņainā cīņā Janezs pieveic Grantu un turpina UFC karjeru bez zaudējumiem

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Lietuviešu izcelsmes amerikāniete Namajuna UFC oktagonā aizstāv savu titulu