UFC Lasvegasas oktagonā Hols cīnīsies ar leģendāro Zirnekli Silvu

Pievienot komentāru
UFC Lasvegasas oktagonā Hols cīnīsies ar leģendāro Zirnekli Silvu
UFC

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika UFC vidējā svara cīņā Jamaikā dzimušais amerikānis Juraija Hols cīnīsies ar leģendāro Zirnekli Andersonu Silvu.

Brazīlietis Andersons Silva šīs nedēļas nogalē kāps UFC astoņstūrī Lasvegasā. Viņš ir viens no labākajiem cīnītājiem visā UFC vēsturē. Zirneklis vidējā svara kategorijā (līdz 83,9 kg) cīnīsies ar Jamaikā dzimušo amerikāni Juraiju Holu.

Silvam vidējā svara čempiona josta piederēja no 2006. līdz 2013. gadam – 2457 dienas! Tas ir labākais rezultāts UFC vēsturē. Zirneklis savu titulu aizstāvēja 10 reizes. Andersons šajā laikā uzvarēja 16 pretiniekus pēc kārtas.

Tiesa, labākie laiki 45 gadus vecajam brazīlietim ir aiz muguras. Silva ir zaudējis sešas no pēdējām septiņām cīņām. Andersons, kurš saņēmis arī ASV pilsonību, 2015.gadā tika pieķerts anabolisko steroīdu lietošanu un tika diskvalificēts uz gadu.

MMA oktagonā Silvam ir 34 uzvaras (23 ar nokautu) un 10 zaudējumi. Pēc pozitīvajām dopinga analīzēm cīņa ar Niku Diasu tika pasludināta par nenotikušu.

36 gadus vecais Juraija Hols UFC vidējā svara kategorijas rangā devīto vietu. MMA sacensībās viņam 15 uzvaras (11 ar nokautu) un deviņi zaudējumi. Divās pēdējās cīņās Hols uzvarēja Bivonu Luisu un Antonio Karlosu Žunioru.

Vēl vienā vidējā svara cīņā Kevins Holands cīnīsies ar Čārliju Ontiverosu, pusvieglajā svarā  Braiss Mičels tiksies ar Andrē Fili,  smagajā svarā Moriss Grīns stāsies pretī Gregam Hārdijam un vieglajā svarā Bobijs Grīns tiksies ar Tjago Moizesu.

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Svētdien, 1.novembrī, 01:00 UFC. Juraija Hols pret Andersonu Silvu