UFC Lasvegasas oktagonā amerikāņu Bārdas nazis cīnīsies ar krievu milzi Drago

Pievienot komentāru
UFC Lasvegasas oktagonā amerikāņu Bārdas nazis cīnīsies ar krievu milzi Drago
UFC

UFC Cīņu šovā naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika galvenajā cīņā amerikānis Kērtis Bleidss Lasvegasas oktagonā tiksies ar divmetrīgo krievu milzi Aleksandru Volkovu.

29 gadus vecais amerikānis Kērtiss Bleidss UFC smagā svara reitingā ieņem 3.vietu. Pirmais aiz titula īpašnieka Stipes Miotiča ir Daniels Kormjē un otrajā vietā ir Fransiss Nganu.

193 cm garais un 112 kg smagais Bleids MMA būrī aizvadījis 16 cīņas, no kurām 13 dueļos oktagonu atstājis kā uzvarētājs. Kērtiss piedzīvojis divus zaudējumus, bet 2017.gada cīņa ar Adamu Milstedu pasludināta par nenotikušu – dopinga analīzēs Bleidam tika atklātas marihuānas pēdas.

UFC oktagonā Bārdas nazis aizvadījis pēdējās 11 cīņas, starp kurām bijuši divi zaudējumi. Abi piedzīvoti cīņās ar Fransisu Nganu.

31 gadu vecais krievu milzis Aleksandrs Volkovs oktagonā aizvadījis 38 cīņas, izcīnot 31 uzvaru. Zem UFC karoga Drago cīnās kopš 2016.gada, sešos dueļos izcīnot piecas uzvaras. Volkovs UFC smagā svara reitingā ieņem 7.vietu.

Džošs Emets pusvieglajā svarā tiksies ar Šeinu Burgosu, Belals Muhameds pusvidējā svarā ar Limanu Gudu, Džims Millers vieglajā svarā ar Rūzveltu Robertsu un dāmu pirmā vieglākā svarā cīņā Rakela Peningtona ar Marionu Reno.

Toms Didriksons, TV3 Sport komentētājs:

“Volkovs savā labākajā dienā dienā var uzvarēt lielāko daļu smagsvaru. Drago būs vismaz piecas iespējas šajā cīņā uzvarēt. Katra raunda pirmajā minūtē savainot savu pretinieku, jo nav noslēpums, ka Bleidss centīsies Volkovu dabūt uz zemes un tur viņu arī noturēt. Arī Bleidsam nav problēmu uzvarēt jebkuru šajā divīzijā, kuru nesauc Fransiss Nganu. Lai arī Bleidss ir profesionālis tikai sešus gadus, viņa rezumē ir tādi vārdi kā Marks Hants, Alisters Overīms un pavisam nesen uzvarētais Džuniors Dos Santoss. Būs interesanti pavērot kā Bleidsa potenciālā uzvara ietekmēs smagsvaru divīziju. Miočiča un Kormjē triloģija, tas pats Nganu gaida rindā. Var paiet laiks, kamēr Bleidss iegūs iespēju cīnīties par jostu, it īpaši, ja vēl Nganu kļūs par smagsvaru karali, jo triloģijai starp šiem abiem vīriem nav nekāda pamata šobrīd.

Visu šo pieminot, nezinu, vai Volkovam izdosies noturēt cīņas lielāko daļu stāvot kājās, jo Bleidss uzspiedīs savu ”spēli”, līdz ar to sliecos uz Bleidsa uzvaru.”

UFC Cīņu nakts kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Svētdien, 21.jūnijā, 03:00 K.Bleidss pret A.Volkovu