UFC Džeksonvilā: Par nakts galveno cīņu Overīms pret Harisu un ne tikai

Pievienot komentāru
UFC Džeksonvilā: Par nakts galveno cīņu Overīms pret Harisu un ne tikai
UFC

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Džeksonvilas ”VyStar Veterans Memorial” arēnā notiks jau trešais UFC cīņu šovs nedēļas laikā.

UFC cīņu nakts galvenajā cīņā Džeksonvilas oktagonā tiksies nīderlandietis Alisters Overīms un amerikānis Volts Hariss.

Uzmanību vērts pievērst arī amerikāņa Dena Iges un brazīlieša Edsona Barbozas, kā arī ķīnieša Songa Jadonga un ekvadorieša Marlona Veras dueļiem.

Skaties UFC cīņas Overīms pret Harisu tiešraidi kanālā TV3 Sport vai video satura platformā go3.lv!

Overīms pret Harisu

Ja mēs uz šo cīņu skatāmies teorētiski, Overīmam vajadzētu to uzvarēt. Viņš ir labāks cīnoties stāvot kājās, viņš ir labāks parterī, kā arī visi zinām, uz ko viņš ir spējīgs klinčā. Ņemot visu šo vērā, es tāpat nespēju izvēlēties Alisteru kā uzvarētāju. Nenoliegšu, ka lielu faktoru spēlē Harisa ģimenē nesen piedzīvotā traģēdija ar viņa audžumeitu. Harisam ir diezgan smagas un ātras rokas, taču jāatzīst, ka Overīms vairs netur sitienu kā agrāk, tādēļ teikšu, ka Hariss piedzīvos emocionālu uzvaru šajā cīņā.

Ige pret Barbozu

Ige vienmēr prot pārsteigt, viņu neviens nekad īsti nenovērtē. Viņa kombinācijas un spiediens cīņās ir ievērojami uzlabojies, viņš vairs nav tikai agresīvs cīkstonis. Teorētiski, viņam ir ieroči, lai spētu uzvarētu Barbozu. Ja cīņa notiks no distances, Igem, manuprāt, nav variantu. Lielu faktoru spēlēs arī tas, kāds Barboza izskatīsies šajā svara kateogrijā. Ne vienmēr zemākā svara kategorijā sagaidāmi labāki rezultāti, Antonijs Petiss tam ir lielisks piemērs. Tomēr domāju, ka Ige šajā cīņā ir uzņēmies par daudz un tiks pārtraukta viņa piecu uzvaru sērija.

Songs pret Veru

Šī, manuprāt, būs vakara interesantākā cīņā, jeb ”Fight of the night”. Uzvara šajā cīņā abiem cīkstoņiem var nozīmēt ielaušanos pusvieglā svara TOP 10. Veram ir tendence cīņas uzsākt ļoti agresīvi, kas viņam ir sagādājusi nelielas nepatikšanas, taču tajā pašā brīdī viņš nolasa savu pretinieku pietiekami labi, lai saprastu viņa ”taimingu”. Songam ir smags sitiens šai svara kategorijai, kā arī viņš ir ļoti pārliecināts par savām spējām visos MMA elementos. Tomēr jāatzīst, ka Veram pēdējā laikā viss sāk izdoties, kamēr Songs sāk nedaudz pietuvoties savam pirmajam zaudējumam UFC. Kopumā redzu ļoti līdzīgu cīņu, kur abi cīkstoņi viens otru savaino, nopelnot vakara labākās cīņas godu.