UFC Cīņu salā bijušais čempions Holovejs cīnīsies ar Keitaru

Pievienot komentāru
UFC Cīņu salā bijušais čempions Holovejs cīnīsies ar Keitaru
UFC

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika UFC Abū Dabī Cīņu salas oktagonā galvenajā cīņā divu amerikāņu duelī bijušais pusvieglā svara čempions Makss Holovejs cīnīsies ar Kelvinu Keitaru.

Šajā nedēļas nogalē Abū Dabī Cīņu salā mūs gaida aizraujošs duelis – bijušais pusvieglā svara čempions Makss Holovejs cīnīsies ar Kelvinu Keitaru. Neskatoties uz trīs zaudējumiem pēdējās četrās cīņās, Holovejs joprojām ir titula pretendents Nr.1. No šī pakāpiena viņu centīsies nogrūst tautietis Kelvins Keitars.

Makss Holovejs bija UFC pusvieglā svara čempions gandrīz divarpus gadus. Makss čempiona jostu savā īpašumā ieguva 2017.gada jūnijā pēc uzvaras pār Hosē Aldo. Holovejs bija pārāks arī revanša cīņā, un jostu nosargāja dueļos ar Braianu Ortegu un Frenkiju Edgaru. Taču 2019.gada decembrī Maksam pēc vienprātīga tiesnešu lēmuma nācās atzīt Austrālijas cīnītāja Aleksndra Volkanovska pārākuma. 2020.gada jūlijā abi cīkstoņi tikās vēlreiz, un šoreiz dalītais tiesnešu lēmums par labu Volkanovskim tika vērtāts kā stipri pretrunīgs. Pat UFC prezidente Deina Vaita bija pārliecināta, ka pārāks bijis Holovejs. Makss MMA būrī izcīnījis 21 uzvaru un piedzīvojis 6 zaudējumus.

Kelvins Keitars, tāpāt kā viņa pretinieks, ir 29 gadus vecs un 180 cm garš. Kelvins 26 MMA cīņās izcīnījis  22 uzvaras (11 ar nokautu) un 4 reizes zaudējis. Keitars pēdējos divos dueļos pieveicis Denu Igi un Džeremiju Stīvensu. Savu pirmo cīņu UFC oktagonā Kelvins aizvadīja 2017.gada jūlijā, pieveicot vēl vienu amerikāni Andrē Filī.

Pussmagajā svarā Karloss Kondits cīnīsies ar Metu Braunu un Santjago Ponzinibio ar Džinlinu Li, savukārt divos vidējā svara dueļos Vakīns Baklijs tiksies ar Alsio di Čiriko un Punahele Soriano ar Duško Todoroviču.

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Sestdien, 16.janvārī, 22:00 UFC. Makss Holovejs pret Kelvinu Keitaru