UFC Cīņu nakts Džeksonvilā: Entonijs Smits pret Gloveru Teišeiru

Pievienot komentāru
UFC Cīņu nakts Džeksonvilā: Entonijs Smits pret Gloveru Teišeiru
UFC

Kopš lieliskā UFC 249 vakarā Džeksonvilā ir pagājušas vien dažas dienas, un klāt ir nākamā UFC Cīņu nakts.

Tajā pašā ”VyStar Veterans Memorial” arēnā Džeksonvilā naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika notiks UFC Cīņu nakts 171, kurā galvenajā cīņā amerikānis Entonijs Smits tiksies ar brazīliešu veterānu Gloveru Teišeiru.

Entonijs Smits pret Gloveru Teišeiru

Atšķirība starp abiem cīkstoņiem ir tā, ka, manuprāt, Glovera karjera iet uz beigām, kamēr Smitam vēl ceļš ir ejams. Kamēr Smits viņu spēs turēt distancē, viņam ir labas iespējas Gloveru apšaudīt un noķert ar kādu lielāku sitienu. Abiem nonākot uz zemes viss jau paliek interesantāk, abiem ir melnās jostas, bet Glovers ir daudz pieredzējušāks ar savu brazīļu džiudžitsu.

Gloveram ir tas saucamais ”veca vīra” spēks. Viņam jau ir 40 gadi, aizvadītas daudz cīņas, kā arī tas, kā Glovers cīnās, viņš sevi bieži nostāda bīstamās situācijās un mēs zinām, ko Smits ir spējīgs izdarīt.

Kopš Entonijs Smits nomainīja vidējo svara kategoriju pret pussmago, viņš ir izskatījies vairāk kā labi, sakrājot uzvaru sēriju un tikai pēc punktiem piekāpjoties pussmagā svara karalim – Džonam Džounsam. Līdzīgi kā Robertam Vitekeram pārceļoties no pusvidējā uz vidējo svaru. Arī Gloveram šobrīd ir trīs uzvaru sērija, tā kā šī ir cienījama vakara galvenā cīņa. Ja Smits nepieļaus kādu milzīgu kļūdu, viņam vajadzētu šo cīņu uzvarēt.

Bens Rotvels pret Ovinss Senprū

Nav šaubu, ka Ovinss Senprū bija liels pussmagā svara cīkstonis, tādēļ būs interesanti pavērot kā viņš debitēs smagsvaros. Rotvelam patīk iet uz priekšu, liekot cilvēkiem ar viņu iesaistīties netīrā cīņā, jo viņš ir pārliecināts, ka var turēt sitienu, kā arī ir pārliecināts par spēku savās dūrēs. Ja kāds mēģina mainīt stāvus un iet viņam kājās, Rotvelam ir arī diezgan laba giljotīna.

OSP ir ātrs, atlētisks, kurš, manuprāt, ir pietiekami labs parterī, lai tur cīnītos ar Rotvelu. Kā arī nevajag aizmirst par viņa firmas ”Von Flue” žņaugšanas paņēmienu, kurš ir diezgan liels retums, bet viņam UFC ir četras uzvaras ar šo paņēmienu, kas arī ir rekords. To visu paturot prātā, viņam smagsvaros var būt priekšrocības, kādu nebija pussmagajā svarā.

Skaties UFC cīņas Smits pret Teišeiru tiešraidi kanālā TV3 Sport vai video satura platformā go3.lv!