UFC cīkstonis Konors Makgregors sociālajos tīklos lielās, ka ir miljardieris; pasaule viņam netic

3 komentāri
UFC cīkstonis Konors Makgregors sociālajos tīklos lielās, ka ir miljardieris; pasaule viņam netic
USA TODAY Sports/SCANPIX

Skandalozais UFC cīkstonis Konors Makgregors kārtējo reizi licis par sevi runāt ne tikai MMA cīņu sakarā.

Šoreiz slavenais īru cīkstonis sevi nosaucis par miljardieri, tomēr ne mediji, ne fani Makgregoram šoreiz netic.

”Es cīnījos par miljardieriem un tad kļuvu par tādu pats,” sociālajā tīklā ”Instagram” zem savas bildes raksta Makgregors.

View this post on Instagram

The King Mandingo. I fought for billionaires and then became one myself.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Cīnīšanās par miljardieriem šoreiz attiecināta uz UFC vadītājiem, piemēram, bijušo izpilddirektoru Lorenzo Fertitu, kura kopējo vērtību biznesa žurnāls ”Forbes” noteikuši kā aptuveni 1,8 miljardus ASV dolāru. Fertita un viņa brālis UFC 2001. gadā nopirka par 2 miljoniem dolāru, savukārt 2016. pārdeva par 4 miljardiem.

Vai Makgregors tiešām pats ir kļuvis par miljardieri?

Jau minētais biznesa žurnāls ”Forbes” raksta, ka 2019. gadā Makgregors pagaidām ir 21. labāk pelnošais sportists pasaulē, nopelnot 47 miljonus dolāru.

2017. gada augustā Makgregors cīnījās pret bokseri Floidu Meivezeru, šī cīņa īram atnesa apmēram 100 miljonu lielus ienākumus. Savukārt 2018. gadā aizvadītā MMA cīņa pret Habibu Nurmagomedovu Konoram atnesusi apmēram 30 miljonu lielus ienākumus.

Makgregoram, protams, ir arī citādi ienākumi. Viņam ir savs viskija brends ”Proper No. Twelwe”, kas kļuvis gana veiksmīgs, tāpat viņam ir sava apģērbu līnija un vairākas citas kompānijas.

Parēķinot visu šo un apkopojot informāciju dažādos citos interneta avotos, nevienā no tiem Makgregora kopējā vērtība netiek norādīta pat tuvu miljardam dolāru, tādēļ, lai gan tā, protams, nav oficiāla informācija, Makgregors patiešām šoreiz, visticamāk, melo.
3 komentāri