UFC cīkstoņi Vetori un Robersons Džeksonvilas viesnīcā iesākto kašķi varēs pabeigt Lasvegasas oktagonā

Pievienot komentāru
UFC cīkstoņi Vetori un Robersons Džeksonvilas viesnīcā iesākto kašķi varēs pabeigt Lasvegasas oktagonā
UFC

Lasvegass APEX oktagonā notiks pēc kārtas trešais UFC cīņu vakars, un galvenajā cīņā Džesika Aja tiksies ar Sintiju Kalvijo.

Asinis ir uzkurinātas arī sasitībā ar Karla Robersona un Marvina Vetori cīņu. Abiem bija jācīnās jau Džeksonvilā, bet Robersons neiekļāvās svarā. Vetori īsti nežēloja savu pretinieku, veltot tam vairākus skarbus vārdus, kad abi satikās UFC noīrētajā viesnīcā. Vetori komandas biedriem nācās viņu aizturēt, lai incidents nepārvērstos par kaut ko vairāk.

Džesika Aja pret Sintiju Kalvijo

TOP titula pretendente Aja savā jaunajā svara kategorijā uzņems Sintiju Kalvijo. TOP pretendente vismaz pēc UFC reitingiem. Patiesībā, viņas ceļš uz titulu nebija tik pelnīts, viņa bija aizvadījusi trīs uzvaru sēriju, no kurām divas bija ar dalītu tiesnešu lēmumu, nerādot īsti neko, ka viņa spēs sagādāt problēmas kategorijas karalienei Valentīnai Ševčenko.

Tad atgriezās ar uzvaru, tomēr uzvaras garšu sabojāja diezgan liela neiekļaušanās svarā. Aja šobrīd sēž divīzijas pirmajā vietā, kur Ševčenko dominances dēļ, situācija ir seklāka kā jebkad.

Kalvijo var būt laba cīkstone, ja sakārtos savas problēmas ar iekļaušanos svarā. Šī pārcelšanās uz smagāku svara kategoriju var viņai tikai palīdzēt, spējot funkcionēt augstākā performances līmenī. Viņas neatlaidība un spēja labi sajaukt straikingu ar teikdauniem ļauj viņai izdarīt uz pretiniecēm spiedienu visas cīņas garumā.

Jāpiemin arī, ka Kalvijo ir 8-1 uzvaru zaudējumu attiecība, kas nozīmē, ka uzvaras gadījumā viņa var iedegt savu zvaigzni, uzvarot TOP numuru savā divīzijā.

Šķiet, ka šī cīņa ir kā radīta, lai Kalvijo grūtā cīņā gūtu uzvaru pēc punktiem. Viņai vajadzētu spēt Aju dabūt parterī, jo viņa īsti neizceļas ar savu teikdaunu aizsardzību. Būs interesanti arī pavērot, vai svara kategoriju maiņa spēlēs lielu lomu šajā duēlī, vai Ajas spēks no smagākas kategorijas būs manāms un spēlēs lielu faktoru šajā cīņā. Lai arī Kalvijo vēl nav gatava cīņai pret Ševčenko, tas viss ar pāris cīņu uzvaru sēriju var mainīties. Šai divīzijai noteikti vajag jaunas asinis.

Karls Robersons pret Marvinu Vetori

Itāļu vidēja svara cīkstonis Marvins Vetori pirms tam jau divreiz bija salikts pārī ar Robersonu, taču abas reizes cīņa atcēlās. Vai trīs lietas šoreiz būs labas lietas? Izskatās, ka cīņa beidzot notiks, ja kāds no viņiem nepaslīdēs uz banāna mizas, veicot savu iznācienu.

Vetori vajadzētu būt ievērojamam favorītam, bet šī nebūs nekāda pastaiga parkā. Robersona pēdējais zaudējums bija pussmagajā svarā pret Gloveru Tešeiru, kur viņš sāka spēcīgi, pirms Glovers viņu noķēra ar ”arm-triangle” žņaugšanas paņēmienu. Kopš tā laika viņš ir atgriezies vidējā svarā un izcīnījis divas uzvaras.

Daudzi Vetori pazīst kā cīkstoni, kurš vidējā svara čempionam Izraelam Adesanjam sagādāja vienu no grūtākajām cīņām karjerā. Tomēr lielāko savu UFC karjeras daļu Vetori ir lidojis zem radara. Viņš ir nopietns greplinga drauds, kurš ir sakrājis 8 uzvaras ar sāpju paņēmieniem. Pēc šīs cīņas Vetori, iespējams, attapsies ar numuru blakus savam vārdam, turpinot viņa ceļu uz titulu. Šī cīņa ģenerē vairāk interesi kā vakara galvenā cīņa, jo abiem cīkstoņiem bija jācīnās nesenajā Džeksonvilas turnīrā, kur Robersons neiekļāvās svarā. Vetori īsti nežēloja savu pretinieku, veltot tam vairākus skarbus vārdus, kad abi satikās UFC noīrētajā viesnīcā. Vetori komandas biedriem nācās viņu aizturēt, lai incidents nepārvērstos par kaut ko vairāk.

Andrē Fili pret Šarlu Žordēnu

Šai, manuprāt, vajadzētu būt jautrai cīņai, kura var nozagt šovu. Fili ir redzējis visu pusvieglajā svarā, cīnoties gan ar jauniem prospektiem, gan ar pieredzējušiem veterāniem. Pēdējos gados viņš ir kļuvis daudz labāks savās kikboksa spējās, kamēr Žordēns, visiem vēl ir salīdzinoši nezināms. Viņam, pavisam noteikti, patīk piebeigt cīņas, tas ir redzams visās viņa 10 cīņās (7KO, 3SUB). Tomēr jāpiemin, ka viņš, iespējams, ir zaudējis četrus no saviem pieciem UFC aizvadītajiem raundiem, tomēr tas viens raunds rādīja, cik brutāli viņš uzvarēja Korejiešu Superpuiku, Dū Ho Čoju (Doo Ho Choi).

Tomēr šis nedaudz šķiet par ātru talantīgajam kanādietim. Žordēns ir izturīgs un ar fiziskiem dotumiem, taču Fili šķiet labāks gandrīz visos aspektos. Viņam vajadzēs trāpīt ar ko ļoti nozīmīgu, lai izmainītu cīņas kursu, bet līdz šim, Fili ir rādījis, ka spēj turēt sitienu, pret tādiem vīriem kā Katārs, Jusufs un Moraešs. Šai vajadzētu būt ļoti jautrai cīņai, kas nedaudz lido zem radara šajā turnīrā.