UFC cīkstone Vanzanta: Es pelnu vairāk naudas, liekot bildes “Instagram” nekā cīnoties

0 Komentāru
UFC cīkstone Vanzanta: Es pelnu vairāk naudas, liekot bildes “Instagram” nekā cīnoties
INSTAGRAM

Neapmierinātu par samaksas apmēriem UFC ASV medija ESPN žurnālista Ariela Helvani vadītajā MMA pārraidē paudusi 25 gadus vecā ASV cīkstone Peidža Vanzanta (8-4-0).

Lai gan sportiste ne reizi nav cīnījusies par UFC čempiones titulu savā svara kategorijā un pēdējo divu gadu laikā traumu dēļ aizvadījusi tikai divas cīņas, viņa ir viena no atpazīstamākajām sporta veida zvaigznēm.

Nākamā cīņa Vanzantai būs pēdējā esošā līguma ietvaros, un cīkstone pauž uzskatu, ka viņa vēlētos pelnīt vairāk. “Ja godīgi, es vēlētos ievērojamu atalgojuma pieaugumu, ” skaidro Vanzanta. “Kad cīnījos ar Mišelu Vatsoni (zaudējums 2016.gada decembrī), duelim bija iespaidīgi reitingi.”

Amerikāniete guvusi popularitāti, piedaloties dažādos televīzijas šovos, un sociālajā tīklā “Instagram” viņai ir vairāk nekā divi miljoni sekotāju.

“Es pelnu krietni vairāk, sēžot mājās un publicējot fotogrāfijas “Instagram” nekā piedaloties cīņās, ” atzīst Vanzanta. “Kad pēdējo reizi piedalījos līguma sarunās, man teica, ka es nevaru pelnīt vairāk par čempioni. Kāpēc mani salīdzina ar tikai ar sieviešu kārtas pārstāvēm? Mums visiem vajadzētu pelnīt krietni vairāk.”

Janvārī Vanzanta pieveica Reičelu Ostroviču un paredzēts, ka līdz gada beigām cīkstone aizvadīs vēl vienu cīņu.

0 Komentāru