UFC čempions Džounss arestēts par braukšanu dzērumā un šaujamieroču lietošanu

Pievienot komentāru
UFC čempions Džounss arestēts par braukšanu dzērumā un šaujamieroču lietošanu
INSTAGRAM

32 gadus vecais UFC pussmagā svara čempions Džons Džounss par braukšanu dzērumā un šaujamieroču lietošanu ticis arestēts Ņūmeksikas štata lielākajā pilsšetā Albukerki.

Pēc šāviena atskanēšanas divi policijas darbinieki atrada Džounsu stāvvietā pie melna “JEEP” stūres redzamā reibuma stāvoklī.  UFC čempions apgalvoja, ka par šāvieniem neko nezina, bet, pārmeklējot mašīnu, zem vadītāja krēsla tika atrasta pistole un mašīnas aizmugurē arī pusizdzerta tekilas pudele. Uz Džounsa drēbēm tika atrasta viela, kas ir ļoru līdzīga marihuānai.

2015.gada aprīlī Džounss izraisīja ceļu satiksmes negadījumu un pameta notikuma vietu. Otrajā automašīnā pie stūres bija stāvoklī esoša sieviete. Policijai veicot pārbaudi, Džounsa mašīnā tika atrasta arī marihuāna. Džounsam tika atņemta UFC čempiona josta un piespriesta diskvalifikācija.

2012.gadā Džounss reibumā ar savu automašīnu ietriecās stabā. Sportists tika cauri ar soda naudu, uz pusgadu paliekot bez autovadītāja apliecības.

8.februārī Džounss ASV pilsētā Hjūstonā izcīnīja strīdīgu panākumu, ar vienprātīgu tiesnešu lēmumu uzvarot vēl nezaudējušo Dominiku Rejesu un saglabājot čempiona jostu.