UFC boss Vaits kļuvis par izspiešanas upuri video ierakstīta seksa lietā

Pievienot komentāru
UFC boss Vaits kļuvis par izspiešanas upuri video ierakstīta seksa lietā
AP/SCANPIX

UFC prezidents Dana Vaits kļuvis par izspiešanas upuri savulaik Brazīlijā video ierakstīta seksa lietā, ziņo “The Las Vegas Review-Journal”.

Lasvegasas iedzīvotājs Ernesto Džošua Ramoss civiltiesā iesniedzis prasību pret Danu Vaitu par līguma laušanu un 450 tūkstošu nesamaksāšanu. Ramoss jau 2015.gadā tika notiesāts par izspiešanas mēģinājumu.

Ramoss uzskata, ka Vaits pārkāpis noslēgto līgumu, kas paredzēja neizpaust UFC bosa vārdu saistībā ar video ierakstītu nodarbošanos ar seksu. Vaits esot apņēmies samaksāt Ramosam 450 tūkstošus ASV dolāru.

Vaits esot redzams video nodarbojamies ar seksu ar Ramosa draudzeni, kādu Lasvegasas naktskluba striptīzdejotāju. Sieviete bez Vaita piekrišanas esot ierakstījusi šo video.

FIB aģenti par izspiešanas mēģinājumu arestēja Ramosu 2015.gada janvārī. Izspiedējs tika notiesāts un izcieta 366 dienu cietumsodu.

Ramosa advokāts Jans Kristofersons uzskata, ka vienošanās paredzēja izspiedēja vainas atzīšanu, ko Vaits atalgotu ar pamatīgu naudas summu par sava vārda neizspaušanu. Bet 2016.gadā Vaits no vienošanās ir atkāpies.

UFC prezidents šo tiesas procesu nosaucis par pilnīgajām muļķībām un sagaida ātru prasības noraidīšanu. “The Las Vegas Review-Journal” nosūtītājā paziņojumā Vaits norāda, ka Ramoss jau pirms pieciem gadiem tika notiesāts par izspiešanu, turklāt viņa advokāts Kristofersons vēl 2012.gadā tika notiesāts par izvairīšanos no nodokļiem.