UFC atceļ tuvākos trīs pasākumus; Nurmagomedova un Fergusona cīņu mēģinās aizvadīt ārpus ASV

Pievienot komentāru
UFC atceļ tuvākos trīs pasākumus; Nurmagomedova un Fergusona cīņu mēģinās aizvadīt ārpus ASV
AP/SCANPIX

UFC bīstamā koronavīrusa dēļ atcēlis tuvākos trīs cīņu šovus, tikmēr Habiba Nurmagomedova un Tonija Fērgusona duelis 18.aprīlī, visticamāk, notiks ārpus ASV un bez skatītāju klātbūtnes, vēsta organizācijas prezidents Dena Vaits.

Atcelto pasākumu vidū ir šovi Londonā (21.marts), kā arī Kolumbusā (28.marts) un Portlendā (11.aprīlis). Zīmīgākā no atceltajām cīņām ir starp Fransisu Nganū (14-3) un Žairzinju Rozenstreiku (10-0) smagsvaros, kuru bija plānots aizvadīt Kolumbusā. Vēl pagājušajā sestdienā cīņu vakars aiz slēgtām durvīm notika Brazīlijā. 

Lai gan Vaits līdz pat pēdējam brīdim meklēja risinājumus turpmāk paredzēto cīņu norisei, straujā un neprognozējamā notikumu attīstība likusi plānus mainīt.

“Kā jau jūs zināt, es cīņu spēlē esmu jau 20 gadus, un mēs vienmēr meklējam veidus, lai turpinātu pasākumu norisi, neskatoties uz nekādiem šķēršļiem, ” organizācijas darbiniekiem izplatītajā paziņojumā raksta Vaits. “Taču šoreiz situācija ir citādāka. Notiekošais ir ietekmējis visu pasauli, tāpēc šobrīd svarīgākā ir jūsu un jūsu ģimeņu veselība, kā arī drošība.”

Nākamais pēc atceltajiem pasākumiem ir UFC 249 šovs 18.aprīlī, kura centrālā cīņa ir starp Toniju Fergusonu (25-3) un Habibu Nurmagomedovu (28-0), kurš aizstāvēs sev piederošo vieglā svara titulu. Vaits pirmdien “SportsCentre” pārraidē atzina, ka pagaidām to nav plānots atcelt.

“Cīņa notiks. Sekosim norādijumiem un neļausim telpā atrasties vairāk nekā desmit cilvēkiem, ” skaidro UFC prezidents. “Cerams, ka situācija līdz aprīlim kļūs skaidrāka un cīņa notiks, lai arī ko tas prasītu. Iespējams, ka tā notiks ārpus ASV.”