UFC 241: Miočičs nokautē Kormjē, Diazs atgriežas ar pārliecinošu uzvaru pār Petisu

Pievienot komentāru
UFC 241: Miočičs nokautē Kormjē, Diazs atgriežas ar pārliecinošu uzvaru pār Petisu
AFP/SCANPIX

UFC 241 cīņu vakarā Anaheimā Stipe Miočičs ceturtajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarēja Danielu Kormjē un atguva titulu smagajā svarā. Skandalozais Neits Diazs pēc 3 gadu pauzes atgriezās oktagonā ar pārliecinošu uzvaru pār Entoniju Petisu.

Pirms mazliet vairāk kā gada Daniels Kormjē UFC 226 Lasvegasā jau pirmajā raundā nokautēja Stipi Miočiču un atņēma viņam samgsvaru titulu.

Sestdien Anaheimā izskatījās, ka Kormjē titulu nosargās. Pēc pirmajiem trīs raundiem viens tiesnesis visos raundos atdeva uzvaru Kormjē un diviem viņš bija vadībā 29-28.

Ceturto raundu Miočičs iesāka ar spēcīgiem sitieniem par ķermeni. Sākumā Kormjē turējās, taču tad viņa spēki izsīka. Ar spēcīgu kreiso Stipe iesāka uzvarošo sēriju, kas Danielam beidzās ar nonākšanu uz oktagona grīdas un titular zaudēšanu.

Anaheimā astoņstūrī atgriezās Neits Diazs, kurš savā pēdējā cīņā pirms trim gadiem pēc punktiem zaudēja Konoram Makgregoram.

Kaut arī Diazam visu laiku piederēja iniciatīva, savas iespējas bija arī Entonijam Petisam, kurš labi sita no distances. Tomēr katrā no šīm reizēm Diazs prata pāriet tuvcīņā, kur izpaudās viņa pārsvars. Visi trīs tiesneši ar 30-27, 30-27, 29-28 atdeva uzvaru Diazam.

Pēc uzvaras Diazs paziņoja, ka nākamajā cīņā labprāt tiktos ar Horhi Masvidālu, kurš pirms mēneša piecās sekundēs nokautēja Benu Askrenu.