Trīs supercīņas divu nedēļu laikā – jūlijā tiek plānotas trīs fantastiskas UFC un boksa cīņas

Pievienot komentāru
Trīs supercīņas divu nedēļu laikā – jūlijā tiek plānotas trīs fantastiskas UFC un boksa cīņas
AFP/REUTERS/SCANPIX

Ja vien pasaulei līdz tam laikam izdotos uzvarēt cīņā ar koronavīrusu, jūlijā cīņu sporta fani divu nedēļu laikā varētu sgaidīt trīs fantastiskas UFC un boksa cīņas.

Lai cik pašaizliedzīgi Latvijā un visā pasaulē ar Covid-19 cīnās ārsti, policisti, nu jau arī armijas, pasaules sporta dzīves atgriešanās ierastajās sliedēs pēc diviem trijiem mēnešiem vairs nešķiet diezko ticama. Varbūt jūlijs ir tas mēnesis, kad līdzjutēji atkal varēs baudīt lielo sportu.

Katrā ziņā cīņu sporta faniem ir trīskāršs iemesls gaidīt vasaras vidu. Divu nedēļu laikā savas cīņas varētu aizvadīt Konors Makgregors, Entonijs Džošua un trešo reizi ringā tiktos Taisons Fjūrijs un Deontejs Vailders.

Foto: REUTERS/SCANPIX

11.jūlijā savu otro cīņu šajā gadā gatavojas aizvadīt Konors Makgregors. Aizvien skaļākas kļūst runas, ka The Notorious oktogano varētu tikties ar Džastinu Gatjē.

28.janvārī 31 gadu vecais Makgregors 40 sekunžu laikā nokautēja Donaldu Kovboju Seronī. Turklāt atcerēsimies, ka UFC Dana Vaits vēl šajā gadā ļoti vēlējās sarīkot Konora un Habiba Nurmagomedova revanša cīņu.

Foto: REUTERS/SCANPIX

18.jūlijā ir plānota Taisona Fjūrija un Deonteja Vaildera triloģijas trešā daļa. 22.februārī Fjūrijs Lasvegasā iznīcināja Vailderu, atņemot viņam WBC čempiona jostu.

Vailders pēc cīņas paziņoja, ka viens no lielākajiem zaudējuma iemesliem bija viņa 20 kg smagais kostīms, kurā Deontejs neapdomīgi devās uz ringu. Trešajā cīņā Bronzas Bombers savu titulu sola atgūt.

Entonija Džošua un bulgāra Kubrata Puleva cīņa ir paredzēta 20.jūnijā. Džošua promouteris Edijs Hērns jau ir piedāvājis drošības pēc cīņas datumus pārbīdīt par mēnesi. Šobrī Hērns mēģina vienoties par 25.jūliju.

Mums atliek cerēt uz uzvaru pār koronavīrusu, un, pasaulei atgriežoties ierastajās sliedēs, jūlijā piedzīvot trīs fantastiskas cīņas.

Foto: REUTERS/ SCANPIX