TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: Bokss. Endijs Ruiss pret Entoniju Džošua

1 komentārs
TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: Bokss. Endijs Ruiss pret Entoniju Džošua
REUTERS/SCANPIX

Sestdienas vakarā Saūda Arābijā meksikāņu izcelsmes amerikānis Endijs Ruiss aizstāvēs savas WBA, IBF, WBO un IBO smagā svara čempiona jostas pret britu lielo cerību Entoniju Džošua. Cīņu tiešraidē pārraidīs kanāls TV3 Sport 2.

Britu olimpiskajam čempionam šī būs iespēja revanšēties pēc sensacionāla zaudējuma ar tehnisko nokautu 1. jūnijā Ņujorkā “Madison Square Garden” arēnā notikušajā cīņā. Tā bija milzīga sensācija, jo vairums boksa profesionāļu un bukmeikeru paredzēja angļa uzvaru. Viņš gan saglabājis favorīta statusu arī pirms cīņas Saūda Arābijā.

30 gadus vecais un 1,98m garais Entonijs Džošua 23 cīņās zaudējis tikai vienu reizi (cīņā pret E. Ruisu), 22 dueļus noslēdzot ar uzvaru, no kuriem 21 panākums gūts ar nokautu. Džošua ir arī 2012. gada Londonas olimpisko spēļu čempions.

30 gadus vecais un 1,88m garais Ruiss arī profesionālajā karjerā piedzīvojis tikai vienu sakāvi. Viņu 2016. gada decembrī Ņujorkā pārspēja Džozefs Pārkers, kurš kļuva par WBO čempionu. Endijs Ruiss juniors cīnījies 34 reizes, uzvaru gūstot 33 boksa mačos, 22 no tiem noslēdzot ar nokautu. Viņš profesionālajā karjerā ir krietni pieredzējušāks par savu pretinieku – amerikānis savu karjeru sāka 2009. gadā, bet anglis – 2013. gadā.

Atjaunot

Teksta tiešraide