Taisona padoms Vailderam: Tu dabūji 90 miljonus, tāpēc pieaudz un beidz žēloties

Pievienot komentāru
Taisona padoms Vailderam: Tu dabūji 90 miljonus, tāpēc pieaudz un beidz žēloties
INSTAGRAM

Viens no visu laiku labākajiem smagā svara pasaules čempioniem Maiks Taisons instagrama intervijā ieteicis Deontejam Vailderam pieaugt un beigt žēloties.

Deontejs Vailders februārī Lasvegasā septītajā raundā ar tehnisko nokautu kapitulēja Taisonam Fjūrijam, zaudējot savu Pasaules boksa padomes (WBC) titulu smagajā svarā.

Pēc zaudējuma Vailders paziņoja, ka atlaidīs savu treneri Marku Brelandu, kurš cīņā ar Fjūriju 7. raundā cīņu apturēja, iemetot ringā balto dvieli.

Pēc tam Vailders zaudējumā vainoja savu 20 kg smago tērpu, ko bija uzvilcis ejot uz ringu. ”Fjūrijs mani nemaz neievainoja, viss slēpās tajā, ka mans tērps bija pārāk smags. Es nejutu spēku savās kājās jau no cīņas sākuma,” atrunājās Deontejs.

Tagad instagrama intervijā reperim ‘Fat Joe’, leģendārais Maiks Taisons ieteicis Vailderam nomierināties. “Tu par savu zaudējumu dabūji 90 miljonus, tāpēc pieaudz un beidz žēloties,” lakonisks bija Taisons.

Par to cik lielu atalgojumu saņēma katrs no bokseriem, informācija gan ir atšķirīga. Pirms 22. februāra cīņas ESPN prognozēja, ka Vailders un Fjūrijs katrs varētu saņemt aptuveni 40 miljonus dolāru. Domājams, ka arī šādā gadījumā Maika Taisona ieteikums Vailderam īpaši nemainītos.