Skaties IBF pasaules čempiona titula cīņu starp Briedi un Mannu TV3 Sport kanālos un Go3 

0 Komentāru
Skaties IBF pasaules čempiona titula cīņu starp Briedi un Mannu TV3 Sport kanālos un Go3 
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Sestdien, 16.oktobrī, Mairis Briedis ”Arēnā Rīga” aizstāvēs savu Starptautiskās boksa federācijas (IBF) pasaules čempiona titulu cīņā ar vācieti Arturu Mannu. Skaties Maira Brieža cīņu kanālos TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Šobrīd pasaules labākais pirmā smaga svara bokseris Mairis Briedis ”Arēnā Rīga” aizstāvēs savu Starptautiskās boksa federācijas pasaules čempiona titulu cīņā ar vācieti Arturu Mannu. IBF titulu Briedis ieguva, pagājušā gada septembrī Pasaules boksa supersērijas (WBSS) sērijas finālā uzvarot kubieti Junieru Dortikosu.

Toms Circenis, TV3 Sport Programmu direktors: ”Neviens cits sporta notikums Latvijā nepiesaista tik lielu uzmanību kā Maira Brieža došanās boksa ringā, ko pēc katras cīņas mums kārtējo reizi apliecina skatījumu statistika. Lai arī Latvijā mūžīgā debate biežāk ir par hokeju vai basketbolu kā nacionālo sporta veidu – Maira līdz šim aizvadītās cīņas šos abus sporta veidus kopā ar pārējiem sportiem ir atstājušas otrajā plānā. Arī par 16. oktobra cīņu Arēnā Rīga pastiprinātu uzmanību jutām jau kopš cīņas izziņošanas. Esam priecīgi, ka Latvijai tik svarīgo notikumu pārraidīs TV3 Sport 2 kanālā latviešu valodā un TV3 Sport 3 strīmā krievu valodā, kas ir pieejami pie visiem Latvijas vadošajiem TV operatoriem, kā arī nākmās paaudzes televīzijā – Go3. Turam īkšķus par Mairi!”

Savu pirmo pasaules čempiona titulu Mairis ieguva 2017.gada aprīlī, kad uzvarot Vācijas bokseri Marko Huku Briedis savā īpašumā ieguva Pasaules boksa padomes (WBC) pirmā magā svara čempiona jostu. 2019.gada jūnijā, uzvarot Kšištofu Glovacki, Briedis izcīnīja arī Pasaules boksa organizācijas (WBO) pasaules čempiona titulu. WBSS otrās sezonas finālā uzvarot Dortikosu, Mairis ieguva prestižo Muhamedi Alī tofeju.

Latvijas visu laiku labākais bokseris savā karjerā ir izcīnījis 27 uzvaras, no kurām 19 ir bijušas ar nokautu. Vienīgo zaudējumu Briedis piedzīvots WBSS pirmās sezonas pusfinālā pret Oleksandru Usiku.

31 gadu vecais Kazahstānā dzimušais vācietis Arturs Manns profesionālajā ringā aizvadījis 18 cīņas, izcīnot 17 uzvaras, no tām deviņas ar nokautu, un piedzīvojis vienu zaudējumu. Vienīgo zaudējumu Manns piedzīvoja 2019.gadā, ar tehnisko nokautu atzīstot Dienvidāfrikas boksera Kevina Lerenas pārākumu. Savā pēdējā cīņā Arturs 2020.gada jūnijā trešajā raundā nokautēja vēl vienu Vācijas bokseri Radu Rašidu.

Latviešu valodā cīņu komentēs Toms Prāmnieks un Jānis Eisaks, krievu valodā Vladimirs Ivanovs un Romāns Dāboliņš.

Mairis Briedis pret Arturu Mannu TV3 Sport kanālos un Go3:

16.oktobris

19:45 Mairis Briedis pret Arturu Mannu

0 Komentāru

Jaunākie cīņu sporta video

Poļu bijušais spēkavīrs Pudzanovskis MMA būrī ar vienu sitienu izdzēš gaismu milzīgajam senegāliešu Bombardierim

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Tešeira tiek pie Blahovica kakla un atņem polim UFC pussmagā svara čempiona jostu

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

UFC dāmu duelī Spensera sadauza Letsoni un svin uzvaru ar tehnisko nokautu

Viljamsa labā roka atrod Baezas zodu un nogulda pretinieku uz APEX būra grīdas

Usmans vēlreiz pieveic Kovingtonu un aizstāv čempiona titulu

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

UFC vakara galvenajā duelī Holovejs aizraujošā cīņā uzvar Rodrigesu

Asiņainā cīņā Janezs pieveic Grantu un turpina UFC karjeru bez zaudējumiem

Lietuviešu izcelsmes amerikāniete Namajuna UFC oktagonā aizstāv savu titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi