Promouters piedāvā rīkot cīņu starp Makgregoru un WBO pusvidējā svara čempionu Kraufordu

1 komentārs
Promouters piedāvā rīkot cīņu starp Makgregoru un WBO pusvidējā svara čempionu Kraufordu
REUTERS / SCANPIX; AP / SCANPIX

Kopš “Ultimate Fighting Championship” cīkstoņa Konora Makgregora panākuma pret Donaldu Seroni izskanējuši vairāki varianti, kurš varētu būt nākamais īra pretinieks. Ar interesantu priekšlikumu klajā nācis “Top Rank” promouteris Bobs Arums.

Arums ASV sporta medijam ESPN atzinis, ka piedāvājis UFC prezidentam Denam Vaitam noslēgt divu cīņu līgumu, kura ietvaros Makgregors spēkotos ar Pasaules Boksa organizācijas (WBO) pusvidējā svara čempionu Terensu Kraufordu (36-0-0, 27 KO).

Viena no cīņām norisinājos oktagonā pēc MMA noteikumiem, otra boksa ringā.  “Jums nešķiet, ka tas būtu kaut kas, ko publika vēlētos redzēt? Es domāju, ka tas ir diez gan reāli, ” skaidro Arums.

Kā zināms, Makgregors boksa ringā ir jau devies iepriekš, 2017.gada supercīņā atzīstot Floida Meiveizera pārākumu.

Tāpat Arums skaidro, ka starp abām pusēm jau ir notikušas sarunas, taču atteicās precizēt, ar kurām personām. “Kad vien viņi ir gatavi, mēs esam gatavi. Mēs labprāt pirmo aizvadītu MMA cīņu, ja viņi tā vēlētos.”

Pozitīvi par šādu variantu izteicies arī pats Kraufords. “Kā cīnītājs es to apsvērtu, ” atzina bokseris. “Vienīgi tad man vajadzētu pietiekami daudz laika, lai sagatavotos. Tas būtu nedaudz vairāk nekā parasts boksa treniņš. Es neesmu bijis cīkstoņu vidē ilgu laiku, taču domāju, ka varētu spēkoties ar jebkuru.”

Boksera prioritāte gan esot jostu apvienošana un cīņa ar kādu augstākās klases pretinieku savā svara kategorijā (Erols Spenss, Šons Porters u.c.), taču problēmas sagādā potenciālo pretinieku sadarbība ar citu promouteru kompāniju.

Pēdējo cīņu Kraufords aizvadīja 2019.gada nogalē, “Madison Square Garden” stadionā Ņujorkā pieveicot lietuvieti Egīdiju Kavaļausku.

1 komentārs