Pirmā smagā svara karalis Usiks demonstrē masas pieagumu, lai izaicinātu Entoniju Džošua un Taisonu Fjūriju

26 komentāri
Pirmā smagā svara karalis Usiks demonstrē masas pieagumu, lai izaicinātu Entoniju Džošua un Taisonu Fjūriju
INSTAGRAM

Ukrainis Oleksandrs Usiks jau divas cīņas aizvadījis smagā svara divīzijā un viņa svars sasniedzis 105 kg, par ko liecina viņa publicētā ziņa pārējai smagā svara divīzijai.

Usiks bija neapstrīdams pirmā smagā svara kategorijas čempions, pirms viņš pārcēlās uz supersmagā svara divīziju, kur viņš ir aizvadijis divas cīņas un abās svinējis uzvaru.

Pašlaik Ukrainas sportists ir WBO pasaules čempiona jostas obligātais pretendents, kas paredz tiesības cīnīties par šo titulu, tomēr tā īpašnieks Entonijs Džošua Saūda Arābijā aizvadīs cīņu pret Taisonu Fjūriju, dueļa uzvarētājs kļūstot par absolūto smagsvaru čempionu, iegūstot piecas prestižākās jostas.

Nākamais Usikam rindā stāvošais cīnītājs ir profesionālajā boksā neuzvarētais Džo Džoiss, kuru vienreiz jau ukrainis pieveica amatieros, 2013.gadā.

Džošua un Fjūrijs joprojām ir ukraiņu zvaigznes redzeslokā, ja viņš vēlas iekarot smagsvaru divīziju un tagad viņš visiem parādīja, ka viņam ir šāds mērķis.

Video redzams Usika svars, kas liecina par 105 kilogramiem, pēc tam viņš parādīja savus bicepsus un viņa sejā parādījās liels smaids, pirms viņš izsūtīja draudīgu ziņu saviem jaunajiem lielo zēnu konkurentiem. 34 gadus vecais Usiks teica: ”Kā iet smagsvari? Es jums nepietrūkstu?”

Tikmēr Fjūrijs ir izteicis šaubas par Usiku, atbalstot savu kolēģi britu Džoisu, lai atriebtos par zaudējumu amatieros un tiktu pāri Londonas 2012. gada olimpisko spēļu zelta medaļniekam. Čigānu karalis sociālajam mēdijam ”Behind the Gloves” teica: ” Džoiss viegli viņu apturētu. Es nedomāju, ka Usiks ir liels drauds, kā visi domāja pirms dažiem gadiem.”

26 komentāri