Peidža VanZanta: No grupveida izvarošanas šausmām līdz UFC zvaigznes statusam un miljonu atzinībai par seksīgajiem kailfoto

Pievienot komentāru
Peidža VanZanta: No grupveida izvarošanas šausmām līdz UFC zvaigznes statusam un miljonu atzinībai par seksīgajiem kailfoto
INSTAGRAM

Šobrīd viņu atpzīst visā pasaulē. Viņa cīnās UFC būrī un piedalās TV šovos. Viņas instagrama kontam ir jau 2,5 miljoni sekotāju. Bet pusaudža gados Peidžai VanZantai bija jāpārdzīvo grupveida izvarošanas šausmas.

Bez 12 cīņām UFC būrī skaistā atlēte ir izcīnījusi otro vietu TV dejošanas šovā “Strictly Come Dancing” un uzvarējusi pavāru šovā “Chopped”. 2,5 miljoni sekotāju Peidžas instagrama kontam nepacietīgi gaida katru jauno bildi, vai tā būtu ar drēbēm vai bez.

Peidžas VanZantas kailfoto ar savu vīru Ostinu Vanderfordu!

Nekas tāds tagadējai zvaigznei pat sapņos nerādījās vēl pirms desmit gadiem. Skolā viņu apsaukāja, apcēla. Ar ko iespējams vēl kaut kā varētu tikt galā. Bet 14 gadu vecumā vairāki klasesbiedri viņu piedzirdīja un izvaroja.

Kā Peidža raksta savā autobiogrāfijā “Rise: Surviving the Fight of My Life”, viņa ļoti labi sapratusi, kas ar viņu notiek, bet nav bijis iespējams varmākām pretoties. “Es biju dzīva, bet mans ķermenis bija miris. Es tikai lūdzos, lai tas ātrāk beigtos”. Grāmatā VanZanta neatklāj, vai izvarotāji ir saņēmuši sodu.

Foto: INSTAGRAM

Vienu brīdi Peidža domājusi par pašnāvību. Kādā intervijā Vanzanta saka – “Tu esi situācijā, kad negribi domāt par miršanu… bet vienkārši negribi vairāk ciest sāpes”.

Peidžas dzīve izmainījās, kad viņas ģimene pārcēlās uz Nevadu. Tā kā viņas uzvārds “Sletten” angliski tika izmantots, lai saukātu meiteni par padauzu, viņa kļuva par VanZantu.

15 gadu vecumā Peidža devās uz UFC veterāna Kena Šamroka sporta zāli “The Lion’s Den” un sāka nodarboties ar boksa un jaukto cīņu mākslas. VanZanta vēlējās iemācīties sevi aizstāvēt.

Foto: INSTAGRAM

Peidžai ārkārtīgi noderēja cītīgā nodarbošanās ar dejām. Viņa strauji apguva cīņas mākslu. Tikai gadu pēc savas debija “Tournament of Warriors”, Peidža bija starp 11 sportistēm, ar kurām tika noslēgts līgums par UFC “salmu” svara izveidošanu. Pēc diviem gadiem viņa bija kļuvusi par vienu no “Reebok” sejām.

Tas izraisīja greizsirdību starp konkurentēm, kuras domāja, ka VanZanta tika izvēlēta tikai labā izskata dēļ.

UFC boss Dana Vaits atzina, ka Peidžā ir kaut kas tāds, kas pievelk skatītājus un atbalstītājus.

Peidža apprecējās ar MMA cīnītāju Ostinu Vanderfordu ar kopā trenējās un koronavīrusa pašizolācijas laikā savus instagram sekotājus iepriecina ar kopīgām kailfoto bildēm.

UFC līgums viņa paredz vēl vienu cīņu, ko Peidža cer, ka Dana Vaits sarīkos. Taču vai tas būtu oktagons, TV šovi vai filmēšanās, VanZanta visiem ir pierādījusi, ka ir cīnītāja.

View this post on Instagram

Comment when you see it 💗😉

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on